У соцмережах звернули увагу на слід від уколу на руці Дзюби

Світовий футбол 3 Липня, 16:23 5589
У соцмережах звернули увагу на слід від уколу на руці Дзюби
У соціальних мережах розійшлося фото форварда збірної Росії Артема Дзюби, зроблене під час матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 проти збірної Іспанії.

Деякі з читачів визнали, що фотографія свідчить про застосування російськими футболістами допінгу. Також про це написав сайт Caught Offside, автори якого вважають, що «корупція є на найвищому рівні в більшості видів спорту, і футбол - не виняток».

Втім, інші користувачі звертають увагу, що сліди від уколу могли з'явитися після того, як у гравців забирали аналізи - допінг-офіцери або лікарі команди для вивчення стану здоров'я футболістів.

Що далі?

Лікар збірної Росії Едуард Безуглов вже спростував інформацію про можливе вживання Дзюбою допінгу. А наявність на руці гравця сліду від шпица пояснив регулярним здаванням крові на аналіз.

«Для контролю функціонального стану лікарі дивляться різні гематологічні параметри, які беруть як з капілярної, так і з венозної крові. Це рутинні заходи, які дозволяють контролювати переносимість навантажень, швидкість відновлення і запобігати м'язовим травмам», – цитує Безуглова Championat.

Нагадаємо, в матчі 1/4 фіналу Кубка світу Росія зіграє проти Хорватії.