Олександр Хацкевич — про матч із «Карабахом»

Динамо Київ 4 Липня, 23:03 2597
Олександр Хацкевич — про матч із «Карабахом»
​Головний тренер ФК «Динамо» Київ прокоментував перший контрольний матч своєї команди, що завершився перемогою над «Карабахом» з рахунком 1:0.

- У першу чергу, нам потрібно було згадати всі ігрові зв'язки. У нас є перелаштування в обороні, у центральній зоні, плюс нові комбінації в атаці. Як для першої гри, що стосується руху, організації самої гри був досить хороший, інтенсивний перший тайм. Були хороші переходи з оборони в атаку. Кінцівки трохи не вистачало, але зрозуміло, що ми з «Карабахом» знаходимося в різному стані, адже вони за тиждень стартують у Лізі чемпіонів. Для них це була заключна гра. Ми провели тільки першу гру, і я бачу, що хлопці рухаються в правильному напрямку і розуміють, що від них вимагається.

- В цілому ви залишилися задоволені своїми підопічними?

- За винятком останнього пасу. Виконання останнього пасу має бути на більш високому рівні.

- До завтрашнього матчу буде готуватися вся група або частині гравців буде надано відпочинок?

- Ті хлопці, які сьогодні вийшли на останні півгодини, завтра зіграють по 60 хвилин, а ті, хто грав 60 хвилин, проведуть по 30.

- У порівнянні з минулими зборами команда прилетіла до Австрії вже з певним ступенем функціональної підготовки, адже перший міні-збір провела в Києві?

- Звичайно, адже цього разу ми більше часу пропрацювали в Києві, хоча цей київський збір пройшли не всі. Ті гравціі, які його пройшли, виглядають на сьогоднішній момент трохи краще навіть у тренувальному процесі. Але за рахунок ігор у решти хлопців буде можливість прийти до того функціонального стану, в якому знаходиться основна група, яка працює ще з 19-го числа.