Олександр Хацкевич – про матч із «Тяньцзінь Цюаньцзянь»

Динамо Київ 5 Липня, 20:56 1870
Олександр Хацкевич – про матч із «Тяньцзінь Цюаньцзянь»
Наставник «Динамо» прокоментував другий спаринг на зборі в Австрії та подальшу підготовку до сезону.

- Завдання на два дні ігор - отримати рівномірне навантаження, те ж саме - взаємодія, відчути один одного. Можливо, в середині поля ми зробили інші поєднання, тут у нас вибір більше, перевірили, хто і як взаємодіє. Кожна гра інформативна. Зараз розберемо матчі, розставимо акценти, що у нас виходило, а над чим ще необхідно попрацювати. Ці два спаринги на це і були спрямовані.

- Гравці втомилися?

- Навантаження розподілена рівномірно. Практично всі відіграли по 90 хвилин. У нас все одно ще йде підготовчий період. Не думаю, що вони втомилися. В кінці гри було помітно, що хлопці, які вийшли на 30 хвилин, виглядали значно свіжіше за опонентів. Але сама швидкість і ведення гри були на хорошому рівні.

- Ви тепло поспілкувалися зі своїм португальським колегою. Знайомі?

- Він запитав, коли я грав в місті Тяньцзінь, адже зараз працює там. Перекинулися парою слів.

- Свого часу ви виступали за «Тяньцзінь Теда» - принципового суперника сьогоднішніх опонентів «Динамо». Була присутня якась особлива принциповість для вас в цьому протистоянні?

- Я не відчував особливої принциповості, коли ми грали в одному місті один проти одного. Зараз, зрозуміло, футбол там піднявся за рахунок легіонерів. Рівень росте, але на той момент не було відчуття, що це дербі.

- Два «зіркових» легіонера китайської команди забили два м'ячі - Пато і Модесте. Чи вітаєте ви такий футбол?

- Якщо легіонер приходить до будь-якої команди, то він повинен бути за рівнем вище місцевих футболістів. Сьогодні гра це показала. Можливо, те, що Пато забив з рикошету - це справа випадку, але сказати, що він сильно напружував нашу оборону? Я цього сьогодні не побачив. А Модесте - так, він нав'язував боротьбу, вихід через нього в атаку, виграв багато верхової боротьби, здорово зіграв при стандарті. Напевно, це від нього і вимагається. Але як вони виглядали - мене це цікавило найменше.

- Яке враження після матчу з «Колосом» і двох контрольних зустрічей в Австрії залишає новачок Че Че?

- Грає практично без втрат, дуже здорово тримає позицію, розганяє атаки. Я питав, яка позиція для нього більш «рідна» - вище під нападаючим або з глибини. Він сказав, що з глибини.

- Як команда буде готуватися в найближчі дні?

- Завтра у нас - одноразова робота, більше відновлювального плану. Сьомого числа ми проведемо вже дворазову роботу. Але та група, яка буде грати восьмого числа, проведе дворазову, але легшу за навантаженням, роботу. Тому що, починаючи з наступного матчу, ми будемо давати футболістам більше ігрового часу, а заміни проводити вже зважаючи на те, як хто виглядає на полі.