Сергій Рафаїлов: «Харатін і Караваєв цікаві іншим клубам, а Грізманна «Зоря» не купуватиме»

Футбол України 6 Липня, 19:49 1145
Сергій Рафаїлов: «Харатін і Караваєв цікаві іншим клубам, а Грізманна «Зоря» не купуватиме»
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов відповів на запитання вболівальників у конференції, яка була організована офіційним сайтом луганського клубу.

Про посилення та інтерес до гравців «Зорі»

«Питання щодо посилення мені не подобаються. Поясню чому. Не можна принижувати роль тих футболістів, які у нас є зараз. Посилити або не підсилили це досить довге запитання. До нас вже прийшли кілька гравців. Проходить медичний огляд бразилець. Плюс, вже в Словенію можуть приїхати ще один-два футболісти. Крім Луніна цікавляться цілим рядом наших футболістів. Наведу приклад - це Караваєв і Харатін. Можу сказати точно, що Грізманна купувати ми не будемо, тому що він залишився в «Атлетіко».

Про покарання для тих легіонерів, які запізнився на збори

«Чому вони запізнилися краще запитати безпосередньо у них. Для бразильців це традиційно, як в «Зорі», так в «Шахтарі» і «Динамо». Погано у бразильців з дисципліною. Так, вони оштрафовані».

Про оренду гравців «Зорі»

Орендних пропозицій від «Шахтаря» і «Динамо» у нас немає, а ті, які надходять з інших клубів.. там не зможуть оплачувати зарплату нашим футболістам ту, яку вони отримують в «Зорі». Плюс, у нас не так багато на сьогодні футболістів. А якщо враховувати, що доведеться грати на кілька фронтів, ніхто йти в оренду не буде.

Про молодих футболістів

«Те, що робить «Зоря» протягом багатьох років, вважається найбільш правильним підходом до ведення футбольного господарства в Україні. Якщо ми знаходимо вільних агентів, а потім їх продаємо, а в цей час вони ще й приносять користь нашому клубу, то це дуже здорово. Що стосується молодих футболістів, то ви бачили чергу за молодими українськими футболістами? Крім Луніна на слуху сьогодні Шапаренко, Шепелев, Циганков. І все. Трохи раніше говорили про Коваленка. Але до трансферу справа не дійшла. Не думайте, що за українськими футболістами вишиковується черга зараз. Я знаю про що я говорю».