Ще два клуби оголосили про зняття з чемпіонату України

Футбол України 9 Липня, 13:51 5471
Ще два клуби оголосили про зняття з чемпіонату України
Склад Першої та Другої ліг поки не визначений.

Як стало відомо Sport Arenа, екс-Сталь, а нині Фенікс надіслав лист в ПФЛ про зняття з Першої ліги. Про припинення виступів повідомила і Скала Стрий.

Увечері в неділю колишній прес-аташе Сталі Олександр Горбачов написав у Facebook, що власник клубу Вардан Ісраелян повідомив гравців про розпуск команди через банкрутство.

Наразі ж відомо, що клуб через відсутність належного фінансування знявся з турніру.

Про рішення Скали припинити виступи у Другій лізі і залишити тільки футбольну школу стало відомо ще в середині червня.

Ситуація з іншими учасниками турнірів також залишається не до кінця визначеною.

Участь Нафтовика-Укрнафти в Першій лізі замість ФК Полтава як і раніше під великим питанням. Керівництво клубу хоче зберегти клуб і навіть надіслало лист в ПФЛ з підтвердженням участі в чемпіонаті. Однак остаточного підтвердження існування команди немає, оскільки компанія Укрнафта ще не обговорила долю клубу на зборах акціонерів. Ймовірно, вони відбудуться вже після 11 липня, коли пройде жеребкування попереднього раунду Кубка України. Через це ПФЛ може не допустити Нафтовик через порушення регламентних норм, хоча раніше клуб отримав атестат від комітету ліцензування.

Краще складається ситуація у Геліоса і Черкаського Дніпра. Харків'яни ведуть переговори з потенційним власником клубу в особі Кобри і вже у вівторок питання про перейменування й існування команди може зважитися успішно. Черкаський Дніпро готується до нового сезону, награючи склад через спаринги. Єдиною істотною зміною стане назва - Черкащина-Академія.

Якщо Нафтовик-Укрнафта все ж не буде допущений до сезону, то ПФЛ проведе сезон за резервним варіантом, обговореним на річній конференції організації - 16 команд у Першій лізі та 10+10 у Другій.