Сідклей. Навіщо він «Динамо»?

Динамо Київ 9 Липня, 21:58 2536
Сідклей. Навіщо він «Динамо»?
«Динамо» продовжує готуватись до нового сезону. І вже завтра буде оголошено про другий гучний трансфер цього літа. Так, це також гравець із Бразилії, який виступає в «Корінтіансі», хоча належить «Атлетико» Паранаенсе.

Насправді є багато запитань до керівництва Динамо. Бо ж на позицію лівого захисника у Динамо є мінімум 3 кандидати. Це гравець збірної Хорватії Йосип Піварич, власні вихованці Богдан Михайличенко і Віталій Миколенко. Ця позиція не виглядає критичною. Бо тут є досвідчений хорват і достатньо талановита, вже досвідчена молодь. Навіщо тоді витрачати 5 млн на ще одного гравця?

Мужской, Летний №1Парфюм, от которого девушки без ума! Chanel Bleu de Chanel299 грнУниверсальный тренажер для быстрого похуденияДостаточно 10-15 минут тренировки в день
Ми знаємо, що Піварич ще тиждень буде на ЧС. А потім у нього буде відпустка, бо ж гравцю потрібен відпочинок. Миколенко ж також знаходиться у складі юнацької збірної. По суті два основні гравці не готуються до сезону разом із першою командою. Та чи може це стати мотивацією для трансферу? Не думаю. Бо ці гравці повернуться і треба буде всім давати ігровий час. Звідси випливає логічне пояснення, що у Динамо є вже готова пропозиція на Піварича від якоїсь команди.

Я не скажу, що хорват – поганий гравець. Хоча він дійсно має недоліки, в тому числі і надійність на фланзі. Все ж це досвідчений боєць, який провів достатньо якісний сезон за Динамо. Чому ж Хацкевича він не задовольняє? Чим же ще пояснити пошуки гравця на цю позицію? Безумовно прагненням додати швидкості на крилах і більшої якості в атакуючій фазі, та й надійності в обороні.

Хто такий Сідклей? На думку багатьох – кращий лівий латераль місцевого чемпіонату. Фізично потужний гравець, який має прекрасні швидкісні характеристики, вміння вести боротьбу, та й ще прекрасно почуває себе не тільки на позиції захисника, а і на позиціях атакуючого гравця з обох крил атаки. Безумовно за технічними даними, перспективою і фізикою Сідклей сильніший за Піварича. Не випадково саме його взяли в оренду на підсилення під Копа Лібертадорос діючі чемпіони Бразилії.

Та ми знову зіштовхуємось із питанням інвестицій. Довгий час ми чуємо про фінансові ускладнення, про економію. І тут 2 таких трансфери, як Че Че за 5,5 і Сідклей за 5. А головна критично проблемна позиція нападника так і не закрита. Скільки ж буде витрачено і хто це буде?