«Белград», гори! Що сказав Віда у другому відео після перемоги над Росією?

Динамо Київ 10 Липня, 10:59 5795
«Белград», гори! Що сказав Віда у другому відео після перемоги над Росією?
На другому відео футболіст збірної Хорватії в компанії з Івіцею Оличем п'є пиво та знову кричить «Слава Україні!».

Друге відео з'явилося через день після тріумфального виходу хорватів у півфінал ЧС-2018, але було записане в той же час, що і попереднє. Автор відео - той самий Віда. Також на відео присутній колишній бомбардир московського ЦСКА Івіца Олич, який працює в збірній Хорватії тренером.

«Советский Спорт» попросив сербську дівчину, яка проживає в Белграді, прояснити, що ж насправді означає висловлювання Віди:

«Він говорить із кимось по Вайберу, мабуть. Каже буквально наступне: «Давай, кафана (сербський ресторан), я плачу, коли приїду! Слава Україні! Всім привіт, «Белград», гори!» Потім вони з Оличем співають сербську пісню, присвячену кафані, а потім він каже: «Йован, брат, поцілуй всіх!»

Ресторан «Белград» дійсно є в Києві. Футболісти бувають там дуже часто. Одним із його власників є (або був до недавнього часу) серб Горан Гавранчич, який грав за «Динамо».

Ось так відео, яке спочатку може здатися політичною провокацією, виявляється невинною балаканиною двох старих друзів по Вайберу, яку хтось чогось записав і виклав в інтернет.