Франков: «Президенту ФФУ Андрію Павелко давно вже пора зателефонувати члену ДК ФІФА Андрію Павелко та з'ясувати, що там сталося»

Динамо Київ 10 Липня, 18:26 1228
Франков: «Президенту ФФУ Андрію Павелко давно вже пора зателефонувати члену ДК ФІФА Андрію Павелко та з'ясувати, що там сталося»
Редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував ситуацію із Відою та Вукоєвичем.

— Вам не здається, що подальший шум вже конкретно шкодить нашим друзям-хорватам? До того ж якісь непорозуміння пішли через те, за Вуко штраф заплатить ФФУ (із штучних полів, мабуть? Там можна і преміальні виписати); роботу Огнєну запропонували, хоча чудово знають, що він на роботі; та ще й юридичну допомогу в боротьбі з Хорватським футбольним союзом (а як же «великий друг» Давор Шукер?)... Не залишає відчуття, що все це не більше ніж величезна купа дурнуватого самопіару, по максимуму спрямована всередину, на легковірних, і не має ніякого виходу назовні.

Взагалі, президенту ФФУ Андрій Павелко давно вже пора зателефонувати члену ДК ФІФА Андрію Павелко, з'ясувати, що там сталося, які мотиви рішення, як мінімум по Віді, і розповісти нам. А то суцільні непорозуміння навкруги.

По іншому просто мрію побачити в оригіналі гасло «Хай живе королева», яке приписують англійцям. Як доповнення рекомендую дійсно автентичний «У короля багато».