Андрій Ярмоленко: «Остаточне рішення прийняв після розмови з Ребровим»

Динамо Київ 14 Липня, 10:39 2468
Андрій Ярмоленко: «Остаточне рішення прийняв після розмови з Ребровим»
Гравець «Вест Хема» розповів, що зіграло вирішальну роль у його виборі перейти до лондонського клубу.

- У Вест Хемі ти не перший український футболіст. Дзвонив Сергію Реброву?

- Обов'язково! Більш того, саме після розмови з ним я і прийняв для себе остаточне рішення. Мій колишній тренер в Динамо розповів мені про команду, про вболівальників. Слова Реброва багато для мене значили. Він мені так і сказав: «Клуб - з традиціями, а вболівальники там одні з найкращих у всій Англії». Каже: «Якщо в Дортмунді на тебе не розраховують, можеш навіть не думати. Такий тренер, багато хороших футболістів, приголомшливі фанати, найсильніший чемпіонат».

- У Лондоні часто бував на матчах?

- Чесно? Жодного разу (посміхається). Але знаю, звичайно, що це прекрасне місто. Мені про це і Сергій Ребров сказав, і Андрій Шевченко. Хоча для мене це взагалі не головне. Треба грати в футбол і робити це якомога краще. Зізнаюся, за цим вже сильно скучив. Останні півроку склалися для мене важко. Буду працювати і виходити на свій максимальний рівень, щоб радувати вболівальників Вест Хема і своїх шанувальників із України.

- Головний тренер збірної цікавився, чому ти змінюєш клуб?

- Звичайно. Я йому все пояснив, і він сказав, що мій вибір - правильний. Потрібно грати, - сказав Ярмоленко в інтерв'ю zbirna.com.