Паулу Фонсека: «Зі складом на матч проти «Динамо» визначився на 70%»

Динамо Київ 16 Липня, 17:15 1287
Паулу Фонсека: «Зі складом на матч проти «Динамо» визначився на 70%»
Головний тренер «Шахтаря» розповів про готовність команди до нового сезону.
«Збори пройшли якнайкраще. Ми мали гарні умови. Футболісти чудово себе показали, працювали з цілковитою самовіддачею, а контрольні матчі з якісними суперниками продемонстрували, що ми будуємо амбітну й міцну команду. Я вдоволений. У нас кілька новачків, і процес їхньої адаптації на сьогодні триває відмінно.

Після завершення сезону клуб залишили ключові виконавці. Пішов Даріо Срна – капітан і футболіст із чудовими властивостями. Факундо Феррейра протягом попередніх двох років виявив себе просто фантастично. Те саме можу сказати щодо Бернарда й Фреда, які були надзвичайно важливими для нас гравцями. Водночас прийшли нові хлопці. Дехто ще дуже молодий, однак я мушу визнати: товариські матчі продемонстрували, що їхня адаптація триває досить швидко, що мене з позитивного боку дивує. Звісно, ми не можемо забагато вимагати від них із самого початку, проте вони звикають до нашого стилю, ідей та ігрової філософії. Усе це робить мене оптимістичним. Гадаю, до Суперкубка команда буде готовою.

Ми працюємо, міркуючи про майбутнє, але передусім – про наступний матч. Тому я завжди сподіваюся, що кожен майбутній поєдинок і буде нашим піком форми. Ми дуже вимогливі. Нам недостатньо лише вигравати. Важливо при цьому домінувати й доводити, що ми – переможці. Наразі ще бракує Тайсона, відновлюється Кайоде, ми на кілька місяців утратили Малишева. І водночас мене з позитивного боку вразили новачки. Я в «Шахтарі» вже третій рік. Більшість хлопців чудово розуміють та засвоїли мої ідеї, тому наше завдання – полегшене. У товариських матчах демонструємо відверту філософію нашої гри. Сподіваюся, що пік форми буде геть в усіх наших поєдинках.

На скільки відсотків я вже визначився зі складом на матч за Суперкубок? Приблизно на 70. Певні нариси вже є. Більш-менш уявляю собі стартовий склад, але до того часу багато що може змінитися. Усе залежить від того, як гравці виявляють себе на тренуваннях», - цитує Фонсеку прес-служба «гірників».