Виконавчий директор УПЛ: «Ми готові до того, що з сезону 2019/20 у нас буде 16 команд»

Футбол України 17 Липня, 22:07 1020
Виконавчий директор УПЛ: «Ми готові до того, що з сезону 2019/20 у нас буде 16 команд»
​Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів про зміни в регламенті, згідно з якими в чемпіонаті України виступатиме 16 команд.

«Ми відпрацювали механізм, який вже є в новому регламенті. Він проходить узгодження Виконкомом і, сподіваюся, в суботу ми вже отримаємо затверджений регламент. Там є механізм переходу до шістнадцяти команд.

Завжди виникає багато питань, яким чином перейти від дванадцяти до шістнадцяти: чи буде хтось вилітати, чи будуть додаткові матчі плей-оф. Вже відпрацьована система.

Ми готові до того, що з сезону 19/20 у нас буде 16 команд. Ми дуже сподіваємося на це. Зараз ми бачимо склад Першої ліги, в якій є Дніпро-1, Металіст 1925 і Волинь. У нас є хороший плацдарм, щоб вже наступний сезон розпочати з шістнадцятьма командами», - сказав Дикий каналу Репортер.

Нагадаємо, що про розширення УПЛ заговорили ще в листопаді минулого року. Це сталося на засіданні Ради ліг. Тоді чиновниками планувалося повернути в Прем'єр-лігу 16 команд на три роки.

У свою чергу, на початку червня заступник президента УПЛ Маркіян Ключковський заявив, що прийняті норми щодо переходу до вищезгаданого формату.