Грімм: «Прагнемо провести Суперкубок України на такому ж рівні, як фінал Ліги чемпіонів»

Футбол України 18 Липня, 19:54 820
Грімм: «Прагнемо провести Суперкубок України на такому ж рівні, як фінал Ліги чемпіонів»
У приміщені Одеської міської ради відбулася прес-конференція до Суперкубка України.

У середу, 18 липня, о 14:30 в малому залі Одеського міськвиконкому почалася прес-конференція до Суперкубка України-2018. У заході взяли участь Президент Української Прем’єр-Ліги Томас Грімм та Міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Під час вступного слова представниця мерії нагадала присутнім, що Одеса вже міцно асоціюється із Суперкубком України загалом удев’яте прийме розіграш почесного призу.

«Це одне з найпопулярніших подій футбольного року, і ми пишаємося, що Одеса в черговий раз буде приймати Суперкубок України з футболу. У минулі роки матчі проходили на незмінно високому організаційному рівні. Упевнений, в цьому році з приходом нового президента Прем'єр-Ліги, нас очікує ще більше яскравих подій і заходів, які популяризують футбол і здоровий спосіб життя», - підкреслив Геннадій Труханов.

Після цього виступив Президент УПЛ Томас Грімм:

«Вітаю Вас із тим, що в суботу, 21 липня, відбудеться розіграш 15-го Суперкубка України, а значить — із початком нового футбольного сезону! Для мене, оскільки я став Президентом УПЛ у квітні цього року, це перший Суперкубок. Але я обізнаний із ситуацією у футболі України і бачу, як щороку рівень організації та проведення національного Суперкубка зростає. Цього року ми, крім іншого, маємо чудовий орієнтир — у травні в Києві відбувся фінал Ліги чемпіонів УЄФА, й ми прагнемо провести Суперкубок України на такому ж високому рівні. Гасло Суперкубка України-2018 — «Обери свій колір»: так ми закликаємо вболівальників 21 липня прийти на стадіон «Чорноморець» і обрати команду, за котру вболівати. Одеса вдев’яте прийме розіграш Суперкубка України, і це яскрава демонстрація того, що це чудове місто стало своєрідною домівкою для трофею. Тож хочу подякувати керівництву міста за допомогу в організації Суперкубка України!»

Після завершення прес-конференції Томас Грімм і Геннадій Труханов передали Суперкубок на DJ-car та вирушили до пам’ятника дюку Рішельє, де в урочистій обстановці відкрили промо-зону Суперкубка України-2018.