Українська молодь для «Динамо». Владислав Супряга

Динамо Київ 20 Липня, 10:14 2775
Українська молодь для «Динамо». Владислав Супряга
Останнім часом уболівальники «Динамо» кожен день моніторять, чи купив їх клуб нападника.

Переговори з Мансілья тривають дуже довго і навряд чи стануть успішними, тоді як Пасієнсія і Карлітос, якими цікавилося «Динамо», змінили клуби. Зараз з останніх чуток крім Мансільї є Мігель Борха, але його придбання під великим питанням. З молодих форвардів в «Динамо» залишається лише Русин (навряд чи Бєсєдіна все ще можна вважати молодим), а що ж буде в майбутньому?

Зараз київське «Динамо» молодших вікових груп переглядає молодь зі «Сталі» й інших команд УПЛ і нижче. Серед них жодного разу не згадувався такий гравець як Владислав Супряга, якого вже зараз порівнюють з Андрієм Миколайовичем Шевченком. Хто такий Супряга, звідки він і як його посміли порівнювати з «Шевою»?

Владислав Супряга народився 15 січня 2000 року в Одесі. З 2013 року перебував в системі «Дніпра» і пішов звідти лише в 2017, коли команда, по суті, розпалася. Однак далеко він не пішов - і з 2017 виступає за «Дніпро-1». У колекції юного футболіста тоді і з'явилася перша особиста нагорода «Кращий гравець атакуючого плану»-2017 у віці 17 років, яку йому вручав екс-тренер «Дніпра» Володимир Безсонов.

Зведення по Супрязі:

Ріст Владислава становить 182 сантиметри, вага - 75.

Робоча нога - права

Контракт з СК Дніпро-1 до літа 2019

Номер - 89

Трансферна вартість на transfermarkt не зазначена

Найцікавіше, що молодий талант не вважався основним перед початком сезону 2017/2018 і був навіть не другим на позицію, однак за сезон провів 22 матчі і забив 7 м'ячів в свої 17-18 років. Спочатку у Супряги голи йшли дуже важко, він показував привабливий футбол, однак забивав мало. Перший гол забив запорізькому «Металургу», а той матч закінчився з рахунком 8-0, після цього відзначився ще двічі, а потім у нього почалася гольова засуха. Як і буває у молодих гравців, 1 матч відмінно, 2 посередньо. Все ж за підсумком, він добив свої 7 м'ячів за сезон і зараз захищає кольори молодіжної збірної України на Чемпіонаті Європи в Фінляндії і вже зумів внести вклад в перемогу над Францією.

Той, хто трохи стежив за іграми СК «Дніпро-1», міг помітити, що молодий і швидкий гравець розривав деяких гравців у захисті, яким мало не під 40 років. Та й проти більш молодих гравців він був прекрасний: дриблінг на швидкості в кращих традиціях володаря ЗМ 2004 року.

Супряга дійсно схожий на молодого Шевченка своєю швидкістю, дриблінгом, напором і цілеспрямованістю біля воріт суперника. Влад сам може вирішити результат гри, для цього йому потрібно просто дати м'яч і вільний простір, а якщо вільних зон немає, то він на дриблінгу сам відкриє їх для себе. Фізичні дані також схожі на Андрія Миколайовича в молодості, однак Шевченко в такому віці вже встиг дебютувати за основну команду киян, тоді як Супряга відмовився пройти збори з луганською «Зорею» через те, що хоче просто грати.

Побоювання конкуренції або просто юнацька дурість? У будь-якому випадку його відмова «Зорі» це шанс для «Динамо», в ролі третього форварда він буде хороший. Зрозуміло, що він має величезний потенціал, але скільки вже було таких нових Шевченків. Однак Супряга зумів привернути увагу багатьох і якщо його не взяти зараз за копійки, то в майбутньому можна упустити дуже перспективного і потенційно одного з кращих нападників в Україні.

Влад Омельченко