Суперкубок України: 5 аргументів на користь «Динамо»

Футбол України 20 Липня, 11:48 1385
Суперкубок України: 5 аргументів на користь «Динамо»
Оглядач «СЕ» спробував припустити, у кого з учасників матчу-відкриття сезону більше шансів на те, щоб залишити відбитки пальців на перехідному трофеї.

5 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ «ДИНАМО»

Незіграність суперника

Влітку «Шахтар» покинуло відразу чотири гравці, чиї позиції ще на початку минулого сезону виглядали непорушними. Срна, Фред, Бернард, Феррейра - навіть з урахуванням того, що без Даріо команда звикла обходитися по ходу сезону, втрати істотні і за кількістю, і за якістю.

Замість них Фонсека награє новачків, але наскільки б не були талановиті Майкон і Фернандо, прямо зараз вони не рівня Фреду і Бернарду. При цьому той же Майкон повинен стати новим організатором гри «Шахтаря» в центрі поля, що відразу зробити дуже важко.

Незавершене трансферна кампанія «Динамо»

Парадоксально, але в даному випадку те, що кияни не змогли поки належним чином посилити проблемні позиції (перш за все, це стосується центрбека, флангових хавбеків і форварда) може зіграти на користь столичного клубу. Ті, хто є, будуть битися з подвоєним старанням, розуміючи, що зараз є шанс зарекомендувати себе таким чином, щоб Суркіс з Красніковим задумалися, а чи потрібна заміна того ж Бєсєдіна?

Необхідність раннього виходу на пік

Киянам вже зовсім скоро стартувати в Лізі чемпіонів, тому набирати форму їм життєво необхідно якомога швидше. В тому числі, і через фінансові стимули: тільки за потрапляння в груповий етап клуб заробить 15 мільйонів євро. «Шахтар», який вже потрапив в групу автоматом, може не поспішати, вибудовуючи підготовку таким чином, щоб набрати оптимальні кондиції восени.

Загроза позиції Хацкевича

У минулому сезоні білоруський тренер не до кінця переконав, що відповідає амбіціям клубу. З досягнень можна відзначити лише успішну гру в очних матчах чемпіонату з «Шахтарем» і довіру молодим. Але на друге був би приречений будь-який тренер команди в умовах кризи, а перше перекреслюється підсумковим другим місце і поразками в матчах за Суперкубок і Кубок.

Звичайно, поразка в новій грі за Суперкубок не стане вирішальним фактором при оцінці роботи Хацкевича, але якщо «Динамо» знову не вийде в груповий етап Ліги чемпіонів...

Історія зустрічей

Власне, той фактор, про який говорилося вище - успіхи Хацкевича в «негорлових» іграх УПЛ з «Шахтарем». Ось і ця гра мало що вирішує для гірників - хіба що дає можливість перевірити один з варіантів основи - але багато означатиме для киян.

Дмитро ЛИТВИНОВ