Олександр Хацкевич: «Поки не чув нічого про нападника із Конго»

Динамо Київ 20 Липня, 18:11 2071
Олександр Хацкевич: «Поки не чув нічого про нападника із Конго»
​Головний тренер «Динамо» відповів на запитання журналістів напередодні від'їзду команди до Одеси на матч Суперкубка України проти «Шахтаря».

- Розкажіть, як команда готова і чи визначилися ви зі складом на майбутній матч?

- Зрозуміло, що розігрується перший трофей в сезоні і ми хочемо його завоювати. Рік тому не вийшло і в цьому році ми цілеспрямовано готувалися як до гри за Суперкубок, так і до чемпіонату. Че Че летить разом з нами, а Сідклей в суботу зіграє за молодіжну команду.

- У «Шахтарі» влітку відбулося багато кадрових змін. Що думаєте?

- Ми стежили за іграми, які суперник проводив під час підготовки. Пішли футболісти-лідери, але схема гри не змінилася. Посилилися чи ні - зрозуміємо під час сезону. Всім потрібен час. Там є і більш молоді хлопці, тому тільки протягом сезону побачимо.

- Чи залишиться Піварич в команді?

- Зараз він - віце-чемпіон світу і гравець «Динамо». А якби приїхав чемпіон світу - теж піднімалося б це питання? Мені, як тренеру, важливо розуміти, що у мене на позиції лівого захисника є два прекрасних гравця. Не забувайте, що у нас також є і молодий Миколенко.

- «Динамо» необхідний нападник, ви неодноразово говорили про це. З'явилася інформація, що на перегляд запрошений форвард з Конго...

- У цьому напрямку ведеться робота. З Конго? Я поки не чув про це.

- Чи буде ще посилення?

- Гостро стоїть питання нападника. Вікно відкрито до кінця серпня, але ми сподіваємося, що швидше вирішимо це питання.

- Як в команді відреагували на вчинок Види і Вукоєвича з їх відео з чемпіонату світу, коли після перемоги над Росією вони кричали «Слава Україні»?

- Вукоєвич працює у нас в клубі в селекції і йому не обов'язково перебувати в Києві. У нього зараз також заслужена відпустка, але у нього більше можливостей поєднання відпочинку і прямих обов'язків в клубі. А що стосується їх відео та «Слава Україні»... Можна було сказати: «Віва, Іспанія», «Вперед, Білорусь». Нічого страшного немає. Вони висловили своє ставлення і я їх повністю підтримую. Тільки кому це було вигідно перевести в політичне русло? Нічого кримінального вони не зробили.

- Є інформація, що Кадар може перейти в інший клуб. Наскільки вона відповідає дійсності?

- Поки трансферне вікно відкрите - ймовірність будь-яка. Конкретної пропозиції сьогодні по Кадару немає.