​Олександр Денисов: «Всім клубам нашого пулу були запропоновані абсолютно однакові фінансові умови»

Футбол України 20 Липня, 19:48 969
​Олександр Денисов: «Всім клубам нашого пулу були запропоновані абсолютно однакові фінансові умови»
Всі 12 клубів УПЛ визначилися з трансляторами домашніх матчів на найближчий сезон. Нагадаємо, перший тур стартує вже в найближчий уїк-енд - 22 липня.

Зауважимо, що свою «географію» розширили телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2», які в минулому сезоні транслювали матчі семи клубів, а в новому - вже дев'яти. «Футболи» будуть забезпечувати «картинку» з домашніх арен «Маріуполя», «Шахтаря», «Олімпіка», «Ворскли», «Олександрії», «Львова», «Арсеналу», «Чорноморця» та «Десни». Матчі «Динамо» та «Зорі» покаже телеканал «2+2», а «Карпат» - ZIK.

Директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов розповів FootBoom про новий підхід у переговорах та нарахування бонусів за надання ТВ-прав.

- Що зіграло ключову роль у переговорах з цими дев'ятьма клубами? Адже вам вдалося переконати не тільки старих партнерів, але і новачків – «Львів», «Десну», «Арсенал».

- Так як в УПЛ немає єдиного пакету телеправ, горезвісного пулу, кожне літо доводиться вести переговори і перепідписувати контракти з клубами. Раніше цифри в контракті залежали від багатьох факторів. Але в цьому році був запропонований новий підхід. Всім, від грандів до новачків, були запропоновані абсолютно однакові фінансові умови. Тобто - фіксований платіж, який гарантовано отримає кожен клуб. У ФІФА його називають «performance bonus». Він досить невеликий. Але в подальшому клуб може заробити гроші, якщо займе місце в першій шістці. Нам цікаво, щоб команди билися за місця, а це в свою чергу буде приносити їм грошові бонуси. Хороші бонуси.