«Якщо ти кричиш «Слава Україні», то навіщо потім вибачаєшся і тиснеш руку Путіну?», – Левченко розкритикував Віду

Динамо Київ 24 Липня, 14:02 1418
«Якщо ти кричиш «Слава Україні», то навіщо потім вибачаєшся і тиснеш руку Путіну?», – Левченко розкритикував Віду
​Екс-футболіст збірної України Євген Левченко розкритикував поведінку захисника збірної Хорватії Домагоя Віди під час ЧС-2018.

«Я думаю, люди не зовсім зрозуміли, чому Віда кричав «Слава Україні». І чому кричить після перемоги над Росією. Багатьом складно зрозуміти, що закладено в цих словах. Деякі навіть не знають, де він грав в останні років п'ять.

Мені доводилося пояснювати багатьом голландцям, чому він кричить «Слава Україні» і що означає цей слоган. Знову-таки, Віда прокричав, потім вибачився, потім потиснув руку Путіну і отримав медаль. І всі задоволені. Це пахне непорозумінням або піаром.
Якщо ти вже послідовний у своїх діях, то коли кричиш «Слава Україні», то щось маєш на увазі. Це серйозний гасло. Якщо це жарт – він вибачився і забули.

У нас це чомусь інтерпретували в медіа, як ніби він кричав це в підтримку України. Але це не так. У моєму розумінні, якщо ти кричиш «Слава Україні» в підтримку України, то навіщо тоді потім вибачаєшся і тиснеш руку Путіну?

Щодо виключення Вукоєвіча з делегації збірної Хорватії під час ЧС-2018: хорватський футбольний союз, по суті, прогнувся, злякався конфлікту. Якщо ти виганяєш Вукоєвіча, то повинен вигнати і Віду. Адже вони цей «захід» проводили разом.

А так, хорвати вирішили згладити кути, щоб не було широкомасштабного скандалу. Пожертвували одним з членів команди, який менш важливий. Я не здивуюся, якщо він через декілька місяців знову буде включений до складу збірної або хорватського союзу», – цитує Левченка Tribuna.


https://football24.ua/chs_2018_tag51275