«Динамо» мінімально перемогло «Ворсклу»

Динамо Київ 25 Липня, 20:56 1844
«Динамо» мінімально перемогло «Ворсклу» | 19-27
Київське «Динамо» переграло полтавську «Ворсклу» у 1-му турі чемпіонату України (1:0).

«Динамо» грало з «Ворсклою» за порожных трибун, однак це не єдина проблема, яка команди. НСК «Олімпійський» накрила жахлива злива, хоче поле головної арени країни залишилося у хорошому стані.

«Біло-сині» зі старту зустрічі взяли м'яч під контроль. Через погодні умови обом колективам не вдавалося демонструвати звичний футбол.

«Динамо» хоч і повністю володіло ініціативою, однак не мало багато гольових моментів. Полтачани вдало оборонялися та перекривали практично усі зони.

На 34-й хвилині голкіпер «Ворскли» припустився помилки після успішного пресингу форварда киян Бєсєдіна. Артем, відібравши м'яч у Шуста, завдав удару і м'яч у ворота своєї команди випадково заніс Ардін Даллку. Рахунок став 1:0 на користь «Динамо».

У другому таймі команди продовжили грати у спокійному темпі.

«Динамо» непогано комбінувало та провело кілька хороших атак, однак на завершальній стадії на вистачало влучного удару.

Василь Сачко використав усі три заміни. Олександр Хацкевич випустив на поле Шапаренка замість Шепелєва.

У другій 45-ти хвилинці жодна з команд не зуміла забити, таким чином, «Динамо» мінімально перемогло «Ворсклу» за здобуло перші три пункти.