Паулу Фонсека: «Мораєс не звертає уваги на те, що кричать вболівальники»

Динамо Київ 26 Липня, 13:17 989
Паулу Фонсека: «Мораєс не звертає уваги на те, що кричать вболівальники»
Наставник «гірників» - про ставлення вболівальників до нападника Жуніора Мораєса, який перейшов до «Шахтаря» зі стану «Динамо».

– Ви бачили ставлення вболівальників до Мораєса в Одесі, напевно чули, що вони кричали в Чернігові. Чи не боїтеся, що він стане кимось на зразок вигнанця? Що плануєте робити, аби це не впливало на його моральний стан і він міг демонструвати якісний футбол?

– Знаєте, у мене є одна перевага – більшості з того, що вони кричать, я не розумію. Моя оцінка гри Мораєса ґрунтується не на тому, що говорять люди, а на нашій щоденній роботі. Мені не дуже цікаво, що там кричать. Для мене найважливіше – те, що щодня робить Жуніор, і робить упевнено. Щодо цього скажу ще кілька речей. Усі ми в житті шукаємо те, що краще для нас. Коли завтра ви матимете пропозицію кращої роботи в іншому місці, швидше за все, ви вирішите піти. Це те, що зробив Мораєс, – змінив клуб. Він вирішив, що для нього з низки питань краще буде в «Шахтарі». Певно, я розумію конкуренцію між нами й «Динамо». Та втім це цілком нормально! Люди мусять починати звикати до такого. В Італії «Інтер» та «Мілан» з одного міста, величезна конкуренція між ними – і постійно гравці переходять туди й назад. Те саме можу сказати про «Ювентус» та «Наполі». Тож це не проблема. Кожен обирає, що краще. Мораєс не мав великої кількості шансів, однак він забив. Бігав і працював на команду. Я цілковито вдоволений його віддачею й грою. Упевнений в одному: Жуніор не звертає уваги на те, що кричать, він дуже міцний психологічно. Часом мені шкода, що люди не розуміють: у Мораєса є сім’я і діти, які, швидше за все, розуміють, що відбувається. Вважаю, вони взагалі ні в чому не винні. І слід поважати людей та їхні рішення, - наводить слова Фонсеки офіційний сайт «Шахтаря».