Підслухані думки Олександра Денисова

Футбол України 26 Липня, 20:47 2637
Підслухані думки Олександра Денисова
​Зовсім зіпсувався настрій у Саші Денисова. Думки сумні в голову полізли:

«Знову невезуха - замість запланованого святкування в честь виграшу «Шахтарем» Суперкубка довелося щось мукати в ефірі. А як тут не мукати, коли шампанське за Суперкубок наказали здати назад на склад під опис, а гад Леоненко сміється і своє смердюче пиво пропонує. що з нього взяти - не Донецький він пацан, хоч і дуже старається прикидатися.

І з нагородженням зірвалося - хотіли чемпіонські медалі в Суперкубок покласти, а замість цього побажання отримали від Павелка наступне чемпіонство в Донецьку відзначати. Щоб тобі цивільна дружина таке бажала, щоб ти жив на одну депутатську зарплату! Просто голову зламав за дві безсонні ночі. А як заснув, всі повернення до Донецька бачив, комендантська година, перестрілки серед білого дня! Добре, що прокидався кожен раз хоч в поту, але в тихому Києві, де так затишно серед поганих хохлів...

І адже відповісти нічого не можна! Запишуть ж, сволочі, і в інтернет закинуть, а там я і так кожен день за Януковичем бігаю! А начальство працювати змушує! Те зробити так, щоб не зарахований в Чернігові гол в ворота «Шахтаря» зник назавжди, то брехати про «технічну неможливість» показати гру «Динамо» у Львові в неділю. Розумію, що хочеться киянам хоч якось напаскудити, щоб вигравати перестали, але підставляти навіщо втомлену людину? Нехай би цей, як його, Грімм, відбріхувався.

А тут ще журналюги чужі про це у Хацкевича запитують. І не вирізати ніяк, це тобі не гол в Чернігові ховати - трансляцію не ми організовували. Відповідай, кажуть, цього Хацкевичу, покажи ерудицію! Довелося лепетати про те, що гру з Львова показати в неділю не можна, а з Києва, де «Олімпік» буде порожніми трибунами ворон лякати, можна! Намагатися жартувати, мовляв, все цьому Хацкевичу не так, що і дощ під час гри з «Ворсклою» теж ніби як я з хлопцями організував, щоб «Динамо» не виграло. А з жартами у мене ще з часів Януковича туговато йде. Ну що мені й справді говорити, що шеф біля Оболоні вітродуй поставив і на гроші, зекономлені на гарячій воді, хмари в Київ від Чернігова відганяв, і того дощу аж три норми випало...

І кінця цьому не видно - завтра потрібно буде щось брехати про Ісмаїлі, якого кияни під час Суперкубка своїми мордами побили бідного... А що робити? Робота... Хоч би шампанського Вацко притаранив... »

І знаєш, що я тобі, Саша, скажу - ти собі спи, як хочеш, думай що хочеш, а Хацкевича НЕ чіпай! А то не тільки на тебе дощ поллється!