​Михайло Смоловий: «Всі так турбуються про якість гри, але вихід на ЧС після 0:5 це найс, а 1:0 з «Ворсклою» за 70 годин до наступної гри - це зрада»

Збірна України 28 Липня, 10:07 1666
​Михайло Смоловий: «Всі так турбуються про якість гри, але вихід на ЧС після 0:5 це найс, а 1:0 з «Ворсклою» за 70 годин до наступної гри - це зрада»
Блогер Михайло Смоловий проаналізував причини поразки збірної U-19 одноліткам із Португалії.

— Всю повільність і безпорадність у творенні у U-19 у півфіналі можна відстежити по центральних півзахисників і за Булеці з Цитаішвілі.

Георгій знову накрутив більше 10 обведень - 14, високий відсоток - 71. Якщо є простір - немає необхідності в фінтах.
А передач вперед - 2...
Можливо, це і відповідь. Доводилося самому прориватися. А віддати просто нікому...
Передач під удар - 0.
Ударів по воротах - 0.

Булеца віддав 17 передач вперед зі своїх 40. Завдав лише один удар і двічі віддав під удар партнерам. Теж не густо. Такої великої кількості передач (для себе великого) він в цьому 2018 році не віддавав. Передач вперед стільки за матч не віддавав так само. По суті на нього і ліг тягар організації атак.

хА (очікувані гольові передачі) 0,42 - його внесок за весь турнір (більше тільки у Цитаішвілі - хА 0,53).
xG (очікувані голи) 1,11, але забив Сергій - 2.
Немає швидких атак - ні збірної...

А чому їх немає? Немає швидкого переходу.

Еволюція ступеня залученості ЦП в рух м'яча. Дришлюк, кількість передач:

Франція - 20, Англія - 39, Туреччина - 40
Португалія - 58!
Хахльов:
Франція - 37, Англія - 40, Туреччина - 40
Португалія - 56!

Обидва може і будуть грати за «Реал», можливо, їм варто сказати і за це «спасибі», але якщо ти не практикуєш контроль за 10 років, то тобі тим більше не можна це робити в 18...

Зате зрозуміло, куди і кому пішли передачі Попова і Миколенка, після перерозподілу потоку довгих на Супрягу.

І ось, як хочете, але сказати спасибі за те, що ситуація вийшла з-під контролю і не змогли усунути - не можу...

Гіо часто міняли по ходу матчів, Попов не догравав всі матчі до кінця, частина людей видали свої найкращі показники в обводках/підборах/відборах/перехопленнях саме під кінець. Якось не дуже в'яжеться з банальної втомою. Не схоже це на те, що у когось закрутилася голова від успіху. Петраков вже поспішив відмовитися від поразки - звалив все на «ловлю зірки» частиною гравців. І тут не все очевидно!

Булеца і Гіо виходячи зі стат особливо не зазналися. По-суті два найкращих наших футболіста на турнірі і претензій до них бути не може.
Так хто тоді «зірку впіймав»?! Футболіст «Зірки»? Віриться насилу....

Більше скидається на конкретне і очевидне переведення стрілок: ми святі тренери - а гравці погані. Але як ці погані гравці дісталися до 1/2?

Щось явно не сходиться...

Сам по собі кожен зіграв, за рідкісним винятком (Фіма, привіт) на звичному для себе рівні або навіть трохи краще, але команда отримала - 0:5...

Але у нас все окей, всі посміхаються, дякують - чекаємо на ЧС U-20.

Одного не зрозумію: всі так турбуються за якість гри, але просто вихід на ЧС після 0:5 - це найс! А 1:0 з «Ворсклою» за 70 годин до наступної гри - це зрада...