«Динамо» U-19 розгромило «Патріот» у товариському матчі

Динамо Київ 28 Липня, 17:58 803
«Динамо» U-19 розгромило «Патріот» у товариському матчі
Юнацька команда «Динамо» продовжує підготовку до нового сезону.

У суботу підопічні Ігоря Костюка провели черговий контрольний поєдинок. Суперником динамівців стала команда із чемпіонату київської області «Патріот».

У першому таймі динамівці відчули певний опір з боку суперника, хоча і мали достатньо можливостей для взяття воріт. Але, з цього приводу, мабуть більше питань у команди має бути до себе, адже гравці не завжди правильно грали, приймали рішення та розпоряджалися м’ячем. Не вистачало швидкості, мав місце брак, особливо, у гравців середньої лінії.

Після перерви склад майже повністю оновився, і на початку другої половини зустрічі одна з атак нашої команди призвела до взяття воріт: фланговий простріл вдало замкнув Артем Шулянський.

Надалі тренери вимагали від своїх підопічних чинити більше тиску на ворота суперника, і в одному з епізодів кияни заробили досить небезпечний штрафний удар трохи правіше від центру. До м’яча підійшов Вікентій Волошин та влучним ударом відправив м’яч точно у ближній кут воріт. До наступного взяття воріт через кілька хвилин знову призвело стандартне положення. Шулянський виконав кутовий, і дальню стійку хорошим ударом головою замкнув Іван Дероган, довівши рахунок до великого. Продовжив розгром Максим Завгородній, який скористався чудовою передачею партнера зліва та пробив воротаря. А згодом Максим оформив дубль, обігравши на лівому фланзі захисника та пробивши низом у дальній кут.

- І у першому, і у другому таймах якість гри та командна взаємодія залишали бажати кращого, оскільки було багато браку, - поділився враженнями від контрольного поєдинку старший тренер «Динамо» U-19 Ігор Костюк. – Багато з того, що ми тренуємо, хлопці не втілювали на полі, а було більше індивідуальної гри. Можливо, спека вплинула, а, можливо, це пов’язано із налаштуванням гравців. Із позитивного відзначу, що порадувала хороша реалізація моментів, особливо, у другому таймі, коли і були забиті усі м’ячі. Але, повторюся, хвилює командна взаємодія.

Товариський матч

«Динамо» U-19 – «Патріот» - 5:0

«Динамо» U-19: Моргун (Нещерет, 30; Пацкан, 60), Дмитрук, Хондак (Біловар, 60), Біловар (Сирота, 29), Шелест (Вівчаренко, 57), Бодня (Михайленко, 46), В. Волошин (Завгородній, 63), Сорокін (Надольський, 46), Мащенко (Ефіменко, 63), Духан (Шулянський, 46), Скидан (Дероган, 46).

Голи: Шулянський (53), В. Волошин (62), Дероган (70), Завгородній (75, 80).

Відзначимо, що ще один контрольний поєдинок «Динамо» U-19 проведе наступними вихідними. Суперник ще уточнюється.