Русин рятує «Динамо» у Львові

Динамо Київ 28 Липня, 21:27 4718
Русин рятує «Динамо» у Львові | 19-27
«Динамо» було близьке до втрати очок в поєдинку проти ФК «Львів».

У стартовому складі «Динамо» на «Арені Львів» знову з'явився Че Че, а також Денис Гармаш, який мав незначні проблеми зі здоров'ям. У списку запасних значився Сідклей, який сьогодні так на полі і не з'явився.

Як і очікувалося, «Львів» зустрів киян масованою обороною, котру, як виявилося, не так легко зламати. Перший тайм пройшов під диктовку «Динамо», яке створило кілька гострих моментів. Наприклад, на 17-й хвилині Вербич, який сьогодні діяв дуже активно, пробивав з гострого кута, але трохи неточно. Мали моменти і Че Че, і Бурда, проте ворота «Львова» так і залишалися сухими.

Після перерви гра «Динамо» стала більш нервовою, а господарі періодично навіть почали контролювати м'яч та виходити в контратаки. Андрієвський і Сидорчук намагалися загрожувати воротам Бандури дальніми ударами, а на 71-й хвилині Сидорчук мав вихід один на один, який змарнував.

Здавалося, «Динамо» знаходилося за крок до втрати очок вже у другому турі, проте спрацювала заміна Олександра Хацкевича. Назарій Русин, який вийшов на поле замість Морозюка вже в компенсований час, у падінні відправив важливий м'яч у ворота «Львова» після передачі від Андрієвського.

На останніх хвилинах Вербич міг подвоїти перевагу «біло-синіх», проте господарів знову виручив Бандура. 0:1 - складна, нервова, але така бажана перемога завдяки дебютному голу Назарія Русина!