Герой футбольного дня. Че Че

Динамо Київ 29 Липня, 10:38 5515
Герой футбольного дня. Че Че
Новачок «Динамо» поки що не вражає якісною грою.

Два матчі, проведені бразильцем Че Че у складі «Динамо», виявилися провальними для новачка. І якщо в поєдинку за Суперкубок знаходилися виправдання для півзахисника у вигляді першої офіційної гри сезону, а також незручності суперника, то протистояння зі «Львовом» в контексті гри Че Че залишило гнітюче враження без будь-яких пом'якшувальних обставин.

Че Че запрошувався з надією тренерського штабу на те, що новачок урізноманітнить гру «Динамо» в центрі поля, надасть їй динаміки, забезпечить якісний перший пас. Але якщо оцінювати за грою зі «Львовом», то перший пас робив будь-хто, - Морозюк, Буяльський, Кадар, Вербіч, - лише не Че Че. Не вийшов у бразильця й акцентований удар зі зручної позиції після передачі Вербіча. М'яч м'яко прилетів до рук воротаря команди суперниці, на що була красномовна реакція як самого Че Че, так і тренерів «Динамо». Можливо, бразильцю важче адаптуватися до команди в силу того, що «Динамо» демонструє нестабільну гру. І проти «Шахтаря», і проти «Ворскли» в матчі першого туру УПЛ було занадто мало руху і винахідливості. Кращими були справи з цими компонентами в поєдинку зі «Львовом», проте рухалася лише одна половина команди. Приміром, повністю просів правий фланг з провальною грою Кендзьори та Циганкова; не таким активним як у попередній грі, був нападник Бесєдін, а в центрі поля, як уже зазначалося, випадав Че Че. Власне, окрім результату, здобутого командою, для бразильця втіхою слугує те, що на критику заслуговує не лише він. Провалюються навіть вчорашні лідери і старожили команди.

Далі буде цікавіше. Але Хацкевичу потрібно щось робити, бо з такою грою і з п'ятирічним контрактом на руках Че Че ризикує стати черговим тягарем для «Динамо»