«Я на грі, щоб видати подругу за Циганкова». 10 тисяч прийшли на «Львів» чи на «Динамо»?

Динамо Київ 29 Липня, 16:36 3872
«Я на грі, щоб видати подругу за Циганкова». 10 тисяч прийшли на «Львів» чи на «Динамо»?
Махінації з трансфером «Львова» з другої ліги до УПЛ не відлякали більше 10 тисяч вболівальників прийти на першу домашню гру з «Динамо» (0:1).

Стадіону бракувало організованості – у ФК поки нема фан-сектору. Люди обмежувалися викриками назви клубу. І то рідко.

Помагав навіть віце-президент клубу (в минулому сезоні був власником) Роман Михайлів:

Фанати не звертають уваги на обставини (або й не знають про них), завдяки яким команда стала учасником УПЛ. Прямо зараз це не має ніякого значення. Актуальність втрачена – «Львів» вже грає у футбол.

Святослав, Львів

Прийшов подивитися на ФК «Львів». Знаю, що з лідерами вони завжди борються якнайкраще. Шарф купив ще в 2006 році, коли створилася команда. Відтоді і вболіваю. Не бачу різниці між цими командами – якість гри нинішніх футболістів мене влаштовує.

Добре, що у Львові тепер дві команди. Це престиж міста. Хочу перемог обох команд – щоб обидві грали в єврокубках.

Не думаю, що на «Карпати» – «Чорноморець» прийде стільки ж людей. «Динамо»? Ім’я суперника не зіграло тут ролі. Абсолютно ні. Люди йшли на «Львів».

Марина, Львів

Прийшла на гру, щоб видати подругу за Циганкова. Він їй дуже подобається. Які в неї шанси? Мізерні. Тому не знаю, чи ми б прийшли на інший матч, окрім як з «Динамо».

Чудово, що у Львові дві команди. З’явився хтось інший, крім «Карпат», які мені не подобаються.

Віталій, Хмельницький

Приїхав до Львова і заради цікавості прийшов на стадіон. Друзі сказали, що грають «Львів» і «Динамо». Стадіон і атмосфера дуже круті. Хоча могло й більше людей прийти. Дуже добре, що у Львові тепер дві команди в прем’єр-лізі. Більше можливостей, що хтось з них стане чемпіоном.

Сергій і Дмитро, Львів

З минулого сезону вболіваємо за «Львів». Але це вже не та команда, за яку ми вболівали. Ми підтримували не назву, а хлопців. Зараз вони грають в U-21. Тепер вболіваємо і за них, і за цих.

Дві команди у Львові? Є конкуренція. І спорт для міста – завжди добре.

На «Карпати» не прийде стільки людей. Взагалі не пам’ятаю, коли на «Карпати» востаннє 10 тисяч людей приходило. Навіть з «Динамо» та «Шахтарем». Чому так? Бо «Карпати» останні кілька років добре не грають. Коли вони це робили і займали високі місця, то люди ходили. «Львів», наприклад, не ставив автобус і класно грав. «Динамо» тягнуло час в грі з командою, яка була створена три місяці назад. Їх з нуля зібрали. Це показник.

Перспектива клубу? Це лотерея. Хоча у них хороший власник, який мав би вкладати гроші.

Василь, Золочів

Я прийшов підтримати новостворену львівську команду. Не дивлячись на те, як «Львів» заходив в УПЛ, позитивно, що в нас тепер дві команди. Є конкуренція, боротьба за глядача, вболівальника. Коли є конкуренція, то завжди хтось старатиметься стати кращим.

Тепер для «Карпат» «Львів» – принциповий суперник. Пам’ятаю протистояння 2011-го року, коли в останньому турі «Карпати» виграли в «Львова» і той вилетів. Це показово.

10 тисяч на стадіоні? Важливо, що грали з «Динамо» – багато людей прийшло на суперника. Але, коли «Карпати» гратимуть з «Динамо», то не буде стільки людей. Врахуйте теж, що «Арена Львів» – кращий стадіон, ніж «Україна».

Матей, Клатови (Чехія)

Я взагалі ніколи не був на футболі – у нас більше люблять хокей, а я – ще й баскетбол. Приїхав в гості до Львова і мені запропонували піти на стадіон. Не шкодую. Було багато людей і грали хороші команди.

Найбільше здивувало те, що футболісти дуже близькі до звичайних людей. В п’ятницю бачили в МакДональдсі хлопця, який забив гол. Видно, йому це допомогло. Дивно, що там біля нього не було ніякого ажіотажу. Його ніхто не впізнав.

Дві команди у Львові? Круто, що вони ще й грають на різних стадіонах. Це хороша альтернатива.

Андрій Сеньків