Роман Михайлів: «Русин такий же вундеркінд, як Шевченко»

Динамо Київ 30 Липня, 21:40 1714
Роман Михайлів: «Русин такий же вундеркінд, як Шевченко»
Президент ФК «Львів» Роман Михайлів розповів про те, як робив перші кроки у футболі вихованець «городян» форвард «Динамо» Назарій Русин.

«Було дуже приємно, що Назарій не святкував гол в наші ворота. У такий радісний для нього момент він дотримав свої емоції. У Русина - велике майбутнє. Це було помітно ще в дитинстві. Він дуже скромний хлопець. Небагатослівний, але якщо говорив, то вся команда дуже сміялася. Він вміє влучно підбирати слова і говорить те, що думає. Футбольні вундеркінди всі такі. Проблемних моментів з Назарієм у нас не виникало. Він не конфліктний хлопець.

Коли Русин виступав за нашу команду U-16, то вже обігравав по 5-6 футболістів. Для нього це не було проблемою. Андрій Шевченко - мій ровесник. Колись я бачив, як на стадіоні «Україна» у Львові наша збірна грала проти Нідерландів, за які виступали Клюйверт і Зеєдорф. Шевченко обіграв трьох футболістів суперника і забив м'яч. Україна тоді програла, але було видно, що Андрій стане великим футболістом. Русин теж такий вундеркінд, якого видно з дитинства. Дай Бог, щоб він досяг такого ж успіху, як Шевченко.

І дай Бог, щоб мрія Русина стала реальністю і він грав за «Реал». Якщо тренери будуть йому більше довіряти, то він буде забивати багато прекрасних голів. Згадайте, який м'яч він забив «Наполі» за команду «Динамо U-19». Він вийшов один на один і перекинув воротаря. Забив так, ніби він уже 20 років у футболі. Головне, щоб Назарію щастило і він був здоровий. А ми будемо йому допомагати. Тому що футбольне життя не завжди безхмарне.

Говорив з ним перед матчем у Львові. Він грав за дубль. Я не говорив йому, щоб він нам забив, але сказав: «Давай, готуйся до матчу, вийдеш на поле і все буде добре». Після матчу я поговорив з ним по телефону. Запитав, навіщо він нам таке зробив, і сказав, що він молодець, - цитує Михайліва FootballHub.