Сергій Рафаїлов: «Хочемо, щоб наші вболівальники ходили на наші будь-які матчі. Хоч з «Десною» ми граємо, хоч з «Динамо», хоч з «Брагою»

Футбол України 1 Серпня, 15:24 652
Сергій Рафаїлов: «Хочемо, щоб наші вболівальники ходили на наші будь-які матчі. Хоч з «Десною» ми граємо, хоч з «Динамо», хоч з «Брагою»
Генеральний директор ФК «Зоря» Сергій Рафаїлов - про продаж квитків на гру Ліги Європи.

- Почну з квиткового питання. У нас на стадіоні 11 тисяч 759 місць. 1700 місць ми виключаємо з загального продажу, з огляду на те, що це домашній і гостьовий сектор активних уболівальників. Скільки б, наприклад, ні прибуло б на гостьовий сектор «Браги», він буде виділений тільки для них.

У нас залишається 10 000 квитків. Віднімаємо звідси ще 500 квитків, які ми роздаємо спеціальним службам, дітям, футболістам і членам їх сімей. Реально в продаж надійшло 9500 квитків. За перший день продажу квитків було продано близько однієї тисячі. Мається на увазі матч Ліги Європи плюс дві гри внутрішнього чемпіонату. Швидко вони розходяться чи ні, поки сказати складно.

Я розумію вболівальників. Деякі вичікують. Деяким не сподобалося, що ми продаємо квитки на «Брагу» тільки пакетом. Ми хочемо, щоб наші вболівальники ходили на наші будь-які матчі. Як в Лізі Європи, так в чемпіонаті і Кубку України. Хоч з «Десною» ми граємо, хоч з «Динамо», хоч з «Брагою». Тому було прийнято рішення продавати квитки пакетом.

Є люди, які ходять на всі наші матчі і для них така позиція максимально комфортна. Ми сподіваємося, що ті, хто побачать наші матчі в Лізі Європи, прийдуть і на поєдинки чемпіонату України в майбутньому.

Очікувати, що в останній день ми почнемо негайно продавати квитки тільки на «Брагу», однозначно не варто. Наша позиція однозначна - продавати квитки тільки пакетом разом з двома іграми чемпіонату. Хотілося б, щоб уболівальники поставилися з розумінням. Точно так же квитки будуть реалізовуватися в разі виходу «Зорі» в плей-офф.