Стефан Решко: «КДК показує, що явно вболіває за «Шахтар»

Динамо Київ 3 Серпня, 16:25 967
Стефан Решко: «КДК показує, що явно вболіває за «Шахтар»
Колишній гравець зіркової команди киян 70-х років поділився думкою про протистояння в Суперкубку України і про п'ятничне «Класичне» між «Динамо» та «Шахтарем».

- Які ваші враження від матчу за Суперкубок України?

- Кияни забив гол за рахунок помилки П'ятова. Але це буває і з великими воротарями. Перші 15-20 хвилин «Шахтар» сподобався, грав добре, взяв ініціативу в свої руки. Потім ми не побачили той «Шахтар», який звикли бачити - атакуюча гра, комбінаційний стиль, швидкі переходи від оборони до атаки. Мабуть, позначилася відсутність провідних 3-4 гравців, а гідної заміни не знайшлося. А ось кияни вийшли на матч мобільними, сконцентрованими, зіграли свою гру. Команда грає так, як дозволяє їй суперник. Тому «гірники» виглядали слабшими, а «біло-сині» сильніше. «Динамо» показало ту гру, яка нам подобалася в кращі часи. Але по одній перемозі говорити щось рано. Поки є психологічний заділ на майбутнє.

- Протягом року «Динамо» і «Шахтар» зустрічалися між собою шість разів. Чотири перемоги на боці киян, одна нічия, і лише одна поразка. Чи зможуть «гірники» в п'ятничному «Класичному» порушити неприємну для себе статистику?

- Ці ігри показують, що «Динамо» на зустріч з «Шахтарем» виходить з позамежною мобілізацією. Для них ці матчі дуже важливі в першу чергу в психологічному плані. Були ігри, коли в турнірному становищі нічого не можна було вже змінити, але кияни принципово хотіли довести, що вони не гірше за «гірників». Може «Шахтар» в окремих поєдинках трохи недооцінив «Динамо», а потім хотів бути переможцем в очних протистояннях, але не вийшло. В першу чергу - це заслуга киян. Думаю, цього разу «Шахтар» повинен зробить якісь поправки: в тактиці, а найголовніше в психології. Матч буде іншим, ніж в Одесі.

- Досі не вщухають пристрасті на рахунок рішення КДК дозволити грати Ісмаїлі проти «Динамо». По дисциплінарному кодексу, він повинен був отримати три матчі дискваліфікації, але по факту отримав лише два, для «блага українського футболу». Як вважаєте, правильне таке рішення від чиновників?

- Таке рішення - це свавілля. Проглядається явне порушення всіх статутних вимог регламентних норм. Є пом'якшувальні і обтяжуючі обставини. Якщо вони хотіли пом'якшити покарання, то могли б замість п'яти матчів дискваліфікації дати Ісмаїлі - три. Але КДК самі себе підставили, кажучи, що досить буде два матчі, щоб він зіграв проти «Динамо», на благо українського футболу. Цим вони показують, що явно вболівають за «Шахтар». Нормальна людина подивиться на таке рішення і скаже: «так ви ж «граєте» за «Шахтар». Це прямі докази, що в Будинку футболу діє не закон, а кулуарні домовленості. Прикро, що президент федерації Павелко підтримує це свавілля, показуючи, на чиєму він боці - виявляється, захищає інтереси «Шахтаря».

Нагадаємо, матч «Динамо» - «Шахтар» в рамках третього туру УПЛ відбудеться в п'ятницю, 3 серпня. Початок поєдинку о 19:00.