Ігор Суркіс: «КДК великий привіт. Ісмаїлі зіграв, «Динамо» виграло, з чим я його і вітаю»

Динамо Київ 3 Серпня, 22:37 3567
Ігор Суркіс: «КДК великий привіт. Ісмаїлі зіграв, «Динамо» виграло, з чим я його і вітаю»
​Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу киян над «Шахтарем» (1:0).

«Виконаємо задачу, якщо в кінці сезону будемо на першому місці. А так - гравці молодці. Молодці і тренерський штаб. Спасибі уболівальникам, яких у вихідний день, в спеку прийшло підтримати команди 46 тисяч. Що стосується гри... У таких матчах потрібно терпіти. Команда використовувала свій шанс. У першому таймі мав забивати Циганков. Він переживає з цього приводу, але Віктор такий хлопець, що швидко зробить висновки і наступного разу реалізує такий момент. Зараз потрібно забути про цю гру і перебудуватися на Лігу чемпіонів. Наступний матч чемпіонату буде теж за три очки. Не треба спочивати на лаврах. Потрібно готуватися, щоб в кінці ми були першими.

Думаю, що команда ще не до кінця зіграна. Адже такі контратаки, які були в кінці матчу з «Шахтарем», потрібно доводити до завершення. Але колектив згуртований спільною ідеєю. Хлопці розуміють, що від них хоче тренерський штаб і ідеально виконують це в обороні. Це дуже важливо. У мене величезна повага до тренерського штабу Хацкевича, який продовжує будувати команду. Сподіваюся, що у нього все вийде.

Флешмоб уболівальників з туалетним папером? Фанатів не обдуриш. Ніколи. Вони не можуть змиритися з несправедливістю, яка проявляє наша Федерація. Коли підміняють регламент, щоб команди зіграли найсильнішими складами... Я такого ще не бачив. Але чолі КДК великий привіт. Ісмаїлі зіграв, «Динамо» виграло, з чим я його і вітаю.

Що стосується матчу з «Славією», то та гра буде важче, тому що хлопцям потрібно встигнути відновитися», - сказав Ігор Михайлович у коментарі програми «ПроФутбол».