Футбол України 5 Серпня, 09:48 585
«Гент» Романа Яремчука на останній хвилині врятувався від поразки в чемпіонаті Бельгії | 19-27
Українець Роман Яремчук провів 77 хвилин в матчі 2-го туру бельгійської першості, в якому його «Гент» зіграв внічию з «Зульте-Варегемом».

Роман Яремчук з перших хвилин з'явився на полі в складі Гента в домашньому матчі другого туру чемпіонату Бельгії проти Зюльте-Варегема. Півзахисник збірної України провів на полі 77 хвилин, після чого був замінений на Джонатана Давида.

Саме цей футболіст допоміг підопічним Іва Вандерхаге уникнути другого поспіль поразки на старті бельгійської першості. Гості вели після забитого м'яча Тімоті Дерійком, але Давид на 90-й хвилині зрівняв рахунок - 1:1. Цей гол приніс господарям перше очко в нинішній першості.

У наступному турі «буйволи» також на Геламко Арені 12 серпня зіграють з Ваасланд-Беверен.