«Динамо» буде важко підписати Супрягу, так як ним цікавиться топ-клуб Англії

Динамо Київ 5 Серпня, 13:21 3246
«Динамо» буде важко підписати Супрягу, так як ним цікавиться топ-клуб Англії
Київське «Динамо» зацікавлене в послугах нападника СК «Дніпро-1» Владислава Супряги, який добре проявив себе на ЄВРО-2018 (U-19) у складі збірної України.

Хоча форвард забив всього один м'яч (у ворота збірної Англії), він показав яскраву гру, чим привернув увагу ряду серйозних європейських клубів.

Це може створити киянам складності в реалізації даного трансферу. Мінімальна сума, за яку «Дніпро» готовий відпустити свого гравця становить 3 млн дол, але вже зараз є клуби, які готові запропонувати за нападника більше. Зокрема, це чемпіон Англії «Манчестер Сіті». Також є зацікавленість клубів з Австрії та Іспанії, - повідомляє dynamomania.com

Сьогодні також повідомлялось, що «Дніпро» відхилив пропозицію амстердамського «Аякса». Раніше італійський клуб СПАЛ пропонував за дніпрянина 1 млн євро.

З іншого боку, в разі Супряга «Дніпро» може реалізувати схему, аналогічну переходу Луніна в «Зорю» - віддати форварда в «Динамо», зберігши за собою частину економічних прав, і після «засвітки» в єврокубках і подальшого продажу на захід отримати хороші дивіденди. Нагадаємо, що сумарно трансфер Луніна в «Реал» оцінюється в 14 млн євро (з усіма бонусами), а частка «Дніпра» в цьому переході - в 30-50%.