«Славія» — «Динамо». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Динамо Київ 6 Серпня, 10:03 1917
«Славія» — «Динамо». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Славія» Прага — «Динамо» Київ.

Я чекаю дуже велику боротьбу. «Славія» – організована команда, яка грає у вертикальний силовий футбол. Цю команду я дуже добре знаю, скажемо так, як облуплену. Розумію що саме чехи будуть готувати на гру проти «Динамо».

«Славія» дуже небезпечна при стандартних ситуаціях. Це вже не секрет. Мене вже язик стомився говорити про це. Тренер празької команди максимально спростив футбол. Усе будується на вертикальній грі. Називається тактика – «бий вперед, комбінація прийде». Це не донецький «Шахтар», однозначно.

Не скажу, що чехи грають в антифутбол, адже вони завжди намагаються тиснути на суперника, притискати до штрафної. Новий тренер усе змінив, тепер у команді немає гравців, які можуть будувати гру в центрі поля. Залишилися лише «молотобійці».

Якщо «Динамо» зіграє швидко на м’ячі та пресингуватиме, то будуть шанси, якщо притиснеться до воріт, виникнуть проблеми. Мій прогноз буде такий, що «Динамо» не програє в Празі. «Славії» буде складно переграти киян.

Збереться весь стадіон, який пожене команду вперед. Однак чехи почнуть створювати тиск не одразу. У «Славії» в єврокубках найслабший період гри – перші 15 хвилин. Так було минулого сезону, так буде й цьому разу, тому що команда не сильно змінилася. Деякі нові футболісти взагалі можуть наробити в шорти на перших хвилинах.

У Чехії з великою повагою ставляться до «Динамо» та навіть остерігаються. «Славія» розраховує здобути результат завдяки штрафним, аутам, кутовим. За грою переграти українців не вдасться.