Роман Григорчук: «Радує, що проти нас не гратимуть Модрич і Ракітич»

Світовий футбол 7 Серпня, 13:28 1173
Роман Григорчук: «Радує, що проти нас не гратимуть Модрич і Ракітич»
​Головний тренер «Астани» Роман Григорчук прокоментував майбутній матч кваліфікації Ліги Чемпіонів із загребським «Динамо».

- Які сильні сторони суперника Ви б могли відзначити?

- Аналіз був проведений на теоретичних заняттях. «Динамо» - це бренд в європейському футболі, з великим ім'ям, історією. Якщо говорити одним словом, то це добротна, кваліфікована сильна команда.

- Якими будуть ваші цілі?

- Наша мета - ми хочемо пройти «Динамо». Тут не варто нічого зайвого вигадувати. Ми повинні зробити все, щоб пройти далі. Ми добре підготовлені, дай Бог, щоб все вдало склалося завтра.

- Де краще починати двоматчеве протистояння - вдома чи на виїзді?

- Є стереотип. Всі чекають жеребкування. Завжди по різному. Найбільших перемог моїм командам вдавалося добути саме тоді, коли ми грали другі матчі на виїзді.

- Чи можна сказати, що «Астані» не пощастило з суперником, особливо беручи до уваги, що Хорватія дійшла до фіналу на чемпіонаті Світу?

- Радує, що проти нас не гратимуть Модрич і Ракітич. У Хорватії багато сильних футболістів, і, само собою, в «Динамо» їх багато. «Динамо» - це топ-рівень. Тут безперечно. Ми знаємо силу суперника, але шанси у нас є, і ми будемо за них боротися, - розповів Григорчук Sports.kz. .