«Славія» 1:1 «Динамо»: все вирішиться в Києві

Динамо Київ 7 Серпня, 22:24 2777
«Славія» 1:1 «Динамо»: все вирішиться в Києві | 19-27
Гол Беньяміна Вербича наприкінці матчу в Празі мало не приніс киянам перемогу над «Славією».

Старт матчу «Динамо» провело на половині поля суперників, і перший гострий момент біля воріт Коларжа відбувся вже на 3-й хвилині, коли Бєсєдін пробивав після прострільного пасу в центр від Циганкова.

Ця спроба, на яку зреагував голкіпер господарів, так і залишилася єдиним ударом «Динамо» в площину воріт у першому таймі (всього кияни завдали чотирьох ударів). «Славія» била по воротах вдвічі більше, втім, у ствір також влучила всього один раз.

В цілому, м᾿яч контролювали динамівці, проте контратаки чехів час від часу змушували хапатися за голову. Окрім того, господарі діяли дуже жорстко, в їх пасиві – десять фолів протягом першого тайму.

Після перерви «Славія» значно активізувалася в атаці, Стох і Шкода не давали захисникам «Динамо» нудьгувати.

«Біло-сині» могли створювати момент на 54-й хвилині, коли Вербич після передачі від Бєсєдіна входив у штрафний, проте не зумів переграти оборонця.

«Славія» змінила нападника і капітана Шкоду на Тецла та полоскотала нерви вболівальникам «Динамо» ударом головою від Змргала після подачі кутового. М᾿яч пролетів поруч із хрестовиною, проте, як то кажуть, продзвенів дзвіночок…

В середині другого тайму Олександр Хацкевич випустив замість Буяльського, який вже мав попередження, Шепелєва.

Ігрова перевага, як і раніше, зберігалася за господарями, Бойку часто доводилося вступати в гру, а ілюстрацією атакувальних потуг «Динамо» став дальній і дуже неточний удар Сидорчука наприкінці матчу.

Проте гольовий момент стався дуже неочікувано: на 82-й хвилині після вкидання ауту Вербич прийняв передачу від Сидорчука та переграв воротаря – 0:1!

«Славія» одразу ж мало не зрівняла рахунок: Делі пробив головою поруч зі штангою. Але «Динамо» все ж не вдалося зберегти перевагу, вже в компенсований час Кензьора сфолив у своєму штрафному і господарі заробили пенальті. Бойко вгадав напрям удару Гушбауера, проте постріл суперника був занадто потужним.

1:1 – і все вирішиться у Києві…