Динамо Київ 8 Серпня, 11:13 1053
В'ячеслав Заховайло: «У другому таймі на тлі втоми у «Динамо» почалися проблеми в центральному трикутнику» | 19-27
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло в своєму Facebook прокоментував нічию «Динамо» зі «Славією».

«Позитивний результат з виїзду? Це дуже добре, але необхідно зробити висновок! Славія буде битися до кінця...

Добре увійшли в гру, перші п'ятнадцять хвилин, я б сказав, йшли за планом. Але до середини першого тайму Динамо почало дозволяти Славії грати в їх футбол. Про це багато було сказано перед грою. Вербич відверто відіграв свій не найкращий матч, хоча і забив потрібний гол. У другому таймі на тлі втоми почалися проблеми в центральному трикутнику. Логічні заміни були проведені. Але кияни забули про підбори біля своєї штрафної. За рахунку 0-1 пішов навал. Я добре знаю Славію... В цих моментах вони починають авантюру в своїх захисних порядках. Я сподівався, що Динамо цим скористається... Але, на жаль, Славія змогла дотиснути.

«Чекає матч-відповідь у Києві... Славія на виїзді грає зовсім в іншому ключі. Замість Шкоди вийде Тецл і в парі з Сікорою будуватимуть швидкі атаки