Головний тренер «Славії»: «У мене залишилися суперечливі почуття після матчу»

Динамо Київ 8 Серпня, 11:55 2395
Головний тренер «Славії»: «У мене залишилися суперечливі почуття після матчу» | 19-27
Головний тренер «Славії» Йіндржих Трпішовскій, по гарячих слідах, прокоментував домашню нічию (1:1) з «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів.

- В цілому, у мене залишилися суперечливі почуття, - цитує тренера офіційний сайт «Славії». - В останні двадцять хвилин гри ми чинили постійний тиск на ворота «Динамо». При цьому під час дивної ситуації в наші ворота був забитий м'яч...

Але в цілому була відмінна атмосфера. Гравці віддали всі сили. Але були і недоліки в наших діях. Мене турбує наша результативність. Ми створювали моменти, а у «Динамо» їх було всього два. На початку матчу, на третій або четвертій хвилині, нас виручив воротар Колар. Надалі ми тиснули на ворота гостей, діяли краще, але підсумковий рахунок більше на руку «Динамо».

Звичайно, коли забивали м'яч у наші ворота, ми допустили помилку. Не можна було зупинятися і давати гравцеві суперника спокійно тікати за спини. Ми повинні були зберігати концентрацію, це була наша груба помилка. У підсумку з такої банальної ситуації суперник отримав вигоду і забив.

Ми готувалися до того, що в «основі» «Динамо» вийде Шепелєв, але суперник зробив ставку на Гармаша. Це абсолютно різні гравці. Так, ми готувалися до Шепелєва, але вони вибрали більш класичну схему 4-4-2. Я розраховував, що ми будемо більше атакувати, але основні події відбувалися далеко від воріт «Динамо». Також нам доставляв занепокоєння Циганков, його забіги були дуже неприємними. В цілому ж «Динамо» намагалося грати високо в обороні, у нас багато чого не виходило.

У нас залишається матч-відповідь. Ключ до вирішення завдання - це активність. Коли ми були пасивними, ініціатива переходила до суперника і нам було важко встигати за переміщеннями. «Динамо» добре починає атаки, використовує перший пас. Але перед візитом до Києва, нас чекає гра в чемпіонаті Чехії. Постараємося бути раціональними, щоб розподілити сили і зберегти всіх основних виконавців.