Грецький журналіст: оператор російського ТБ показував фанам ПАОКа середній палець

Світовий футбол 9 Серпня, 14:45 884
Грецький журналіст: оператор російського ТБ показував фанам ПАОКа середній палець
Панос Георгогіанніс, журналіст грецьких видань SDNA.gr і inpaok.com, розповів про події, які сталися напередодні напередодні матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між ПАОКом і «Спартаком» в Салоніках.

Раніше стало відомо, що перед грою активні вболівальники грецького клубу стадіон «Тумба» підходили до всіх журналістів слов'янської зовнішності і намагалися відібрати у них акредитації. Під загрозою побиття представників ЗМІ забирали особисті речі і гроші.

Трохи пізніше фанати грецького клубу напали на російських журналістів біля входу в ложу преси. Одному з представників ЗМІ вони завдали кілька ударів. Все це відбувалося на очах у стюардів та офіційних осіб «Спартака».

«Вчора я одним з перших зайшов в ложу для преси, тому що бачив все, що там відбувалося. Стався невеликий інцидент: оператор вашого телеканалу провокував співробітників ПАОКа і фанатів на трибуні знизу. Він показував їм середній палець. Його тут же вивели зі стадіону. Це все, що сталося на ложі преси. Я не бачив, щоб когось били. Що стосується заяви ПАОКа про журналістів у майках «Спартака», то один такий був — на ньому була біла форма. На прес-конференції він поставив якесь запитання, яке вивів з себе прес-аташе «Спартака», — сказав журналіст у розмові з кореспондентом championat.com.