Володимир Єзерський: «На цей збір не вдалося запросити всіх кращих футболістів»

Футбол України 10 Серпня, 14:59 665
Володимир Єзерський: «На цей збір не вдалося запросити всіх кращих футболістів»
Головний тренер юнацької збірної України U-17 Володимир Єзерський на турнірі пам’яті Віктора Баннікова перегляне багато нових виконавців.

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) розпочала збір, приурочений до меморіалу Віктора Баннікова. Про те, як усе відбувається, офіційному сайту ФФУ розповів головний тренер команди Володимир Єзерський:

— Із хлопцями наш тренерський штаб не бачився майже три місяці, тому, можна сказати, ми вже скучили один за одним. Настрій у всіх гарний, видно, що гравці добре відпочили, правда, говорити про їхні професійні якості мені зараз складно, оскільки клубні збори ще не почалися. Проте спробуємо зробити так, щоб наша команда гідно виглядала на цьому турнірі. Окрема подяка керівництву федерації за умови, створені для нашої роботи.

— На домашньому турнірі хотілося б перемогти?

— Звичайно. Хоча ми не будемо ставити перед командою завдання виграти меморіал кров з носа. Зараз головне — переглянути нових футболістів, викликаних на заміну деяким основним виконавцям, які або травмовані, або їх не відпустили клуби, оскільки зараз не дата УЄФА.

— Для вас і вашого тренерського штабу цей збір стає ще важливішим у контексті кваліфікації Євро, яка відбудеться в жовтні?

— Так, ми вже зараз хотіли б запросити кращих, проте, як я вже говорив, не все так гладко, як хотілося б.

— Може, у вересні вийде викликати всіх тих, кого ви хотіли бачити?

— Будемо на це сподіватися. У нас, до речі, відбулися деякі зміни в планах. 18-го і 20 вересня збірна зіграє не з Ірландією на виїзді, а з Азербайджаном на власному полі. Та й то, збором це назвати буде складно, оскільки для підготовки до цих спарингів у команди буде півтора дня.

— Суперників по групі на турнірі Віктора Баннікова якось вивчали?

— Зараз ми більше акцентуємо увагу на своїй грі. А що стосується опонентів, то команду Грузії ми знаємо непогано, оскільки зустрічалися з нею в березні, а сильні і слабкі сторони Словаччини та Литви розбираємо паралельно зі своєю підготовкою.