Ігор Костюк: «На сьогоднішній день у нас немає гравців, які застовпили за собою місце в основному складі»

Динамо Київ 10 Серпня, 22:21 1351
Ігор Костюк: «На сьогоднішній день у нас немає гравців, які застовпили за собою місце в основному складі»
Тренер «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував перемогу над «Десною».

- Сьогодні вам довелося дивитися матч з трибуни. Це, напевно, дуже незвично для тренера. Які були відчуття?

- Хотілося підказувати гравцям. З іншого боку, подивилися, як вони самі грають без допомоги. Як вони самі ведуть і розуміють гру. Для них це теж досвід.

- У другому таймі ви почали підказувати футболістам. Незважаючи на впевнений рахунок, було якесь невдоволення їх окремими діями?

- Засмучує, що гравці підлаштувалися під гру суперника. Не було конструктиву. Хоча я розумію, що коли суперник стоїть, то ті моменти, які ми награємо, не зовсім проходять. Навіть з таким противником було багато браку. Це мене засмучувало найбільше.

- Тим не менш, можна говорити про те, що команда має глибину складу, тому що в другому таймі після всіх замін гравці продовжували атакувати і забивати.

- На сьогоднішній день у нас немає гравців, які застовпили за собою місце в основному складі. Сьогодні грають одні, завтра інші. Навіть вийшли на заміну Завгородній і Шулянський підсилили гру. Завгородній почав давати швидкість на фланзі. Це говорить про те, що у нас є запас і конкуренція на кожну позицію.

- Команда виглядає дуже зіграною. Це результат успішної підготовки в міжсезоння?

- Говорити про зігранність ще рано. Потрібно проявляти себе з більш гідним суперником. Але в міжсезоння ми провели плідну підготовку, зіграли багато матчів. У тренувальним процесі моделюємо те, що хочемо бачити в іграх. На полі хлопці знають, що робити. Просто не завжди виходить в силу якихось обставин. Спеки або високого пульсу. Але цим і прекрасний футбол. Прийшли 16-річні хлопчаки, які ще вчора грали в дитячий футбол, і тут вони розкриваються. Хтось швидше, хтось пізніше. Наше завдання - допомагати їм у цьому, щоб вони швидше розвивалися.

- Створюється враження, що цій команді не особливо потрібно посилення 99-го року народження для виступів на міжнародній арені. Або ви іншої думки?

- У нас достатня кількість гравців, які грають в збірних України своїх вікових груп. Тому у них досить міжнародного досвіду. Якщо взяти їх і гравців 99-го року народження, на яких можна буде розраховувати в Юнацької лізі УЄФА, це буде хороший сплав молодості та досвіду. Повинна бути зіграність між молоддю і тими гравцями, які вже були в нашій команді, - наводить слова Ігоря Костюка видання www.dynamomania.com.