УЄФА відмовився розслідувати напад фанатів на російських журналістів перед матчем ПАОК - «Спартак»

Світовий футбол 11 Серпня, 10:37 1022
УЄФА відмовився розслідувати напад фанатів на російських журналістів перед матчем ПАОК - «Спартак»
УЄФА відмовився розслідувати повідомлення про те, що вболівальники грецького клубу ПАОК напали на російських журналістів перед матчем Ліги чемпіонів зі «Спартаком».

Справу відмовилися порушувати, оскільки в офіційних звітах відсутні достатні підстави або докази, які дозволили б розпочати розслідування.

При цьому УЄФА завів дисциплінарну справу щодо грецького клубу через порушення, допущені по ходу матчу.

ПАОК звинувачують в тому, що під час гри невстановлені фанати використовували лазерну указку, коли півзахисник московської команди Квінсі Промес намагався пробити пенальті. Інше звинувачення пов'язано з тим, що на стадіоні заблокували сходові проходи. Справу розглянуть 23 серпня.

Перший матч третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів між клубами ПАОК і «Спартак» пройшов 8 серпня в Салоніках і завершився з рахунком 2:3 на користь грецької команди. Російські журналісти розповіли, що перед грою вболівальники ПАОК кілька разів ударили їх, а також забрали особисті речі та гроші. Представники грецького клубу заявили, що журналісти провокували фанатів ПАОК.

В ході матчу гравець «Спартака» Квінсі Промес не зміг забити пенальті у ворота ПАОК. Він розповів, що перед ударом «бачив багато зеленого лазера перед очима» і не міг сконцентруватися.