«Тоттенхем» виграв Міжнародний кубок чемпіонів

Світовий футбол 12 Серпня, 10:43 1234
«Тоттенхем» виграв Міжнародний кубок чемпіонів
У Міжнародному кубку чемпіонів лондонський «Тоттенхем» краще себе проявив за своїх іменитих суперників.

Матч Атлетіко – Інтер, який відбувся в суботу, 11 серпня, став останнім в рамках розіграшу Міжнародного кубку чемпіонів. Таким чином, можна підводити підсумки в турнірній таблиці.

Для початку зазначимо, що в цьому році формат змагань було змінено. В попередні роки найкращі команди визначались по регіонах. Наприклад, в 2015-му та 2016-му ПСЖ був найкращим в Північній Америці та Європі, а Реал в 2015-му був найсильнішим в Австралії та Китаї. Тепер результати усіх учасників зводились в єдину турнірну таблицю. В разі рівності очок йшли додаткові показники (особисті зустрічі, різниця м’ячів, жовті картки.

Додамо, що всі команди провели по три поєдинки. В разі нічиєї призначалась серія пенальті, переможець якої отримував два очки, а переможений – одне.

Отож, переможцем Міжнародного кубка чемпіонів 2018 став Тоттенхем, який набрав сім очок. Шпори, нагадаємо, розгромили Рому, мінімально здолали Мілан та в серії пенальті поступились Барселоні.

Рівну кількість очок з Тоттенхемом набрали Інтер та Боруссія з Дортмунду, але обидві команди мають гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів. Найгірші показники цього літа у Барселони та Атлетіко. Обидва іспанських гранди набрали по два очки.

Матчі МКЧ проходили на 15 стадіонах США, 7 стадіонах Європи та одній арені в Сінгапурі.

Турнірна таблиця Міжнародного кубка чемпіонів

Тоттенхем виграв Міжнародний кубок чемпіонів - изображение 1