Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 14 Серпня, 22:08 5334
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич підбив підсумки матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зі «Славією» (2:0).

- Важка гра, навіть дві. Здається, що футбол суперника досить простий - лівий фланг, передача в центр і боротьба. Наші хлопці вміють терпіти, дочекалася свого шансу і ми ще на крок наблизилися до Ліги чемпіонів.

- Згадували «Янг Бойз»? Рік тому на цій стадії вилетіли якраз від швейцарців ...

- Звичайно, це і мій досвід, і всієї команди. З огляду на минулий рік і цей матч - хлопці більше були заряджені на боротьбу і результат. І найголовніше - вдалий результат для нас.

- «Стандард» або «Аякс» - хто краще для «Динамо»?

- «Аякс» може і більш іменитий клуб, але, як показав перший матч, «Стандард» також непростий суперник. Хто сильніший, той і пройде далі. Переваг немає.

- Здалося, що в якийсь момент матчу з гри випала середина поля «Динамо»...

- Початок був за нами, але коли ми грали першим номером? Після першого м'яча стали діяти поперек і назад, захисники перебували під тиском «Славії» та доводилося виходити через короткий пас. У перерві трохи змінили гру. Потрібно впевненіше грати при контролі м'яча і ризикувати - футбол це має на увазі.

- Чи задоволені ви діями своєї команди?

- До якої гри ми готувалися, такою вона і була. Незалежно від того, хто у «Славії» грає, філософія гри команди не змінюється. Може, в першому таймі ми дозволяли спокійно доставляти м'яч з флангу в штрафну, але в другому таймі перебудувалися і перекрили фланги. Потім суперник почав грати через центральних захисників, довгий пас і ми були готові.

- Уболівальники звикли, що Буяльський на старті сезону грає з перших хвилин, а сьогодні вийшов в кінці матчу на заміну...

- Ми більше намагалися контролювати м'яч. Шепелєв це добре вміє і від цього відштовхувалися в першу чергу. Плюс ми розуміли, що буде багато верхових єдиноборств - для цього вийшли Сидорчук та Гармаш. Віталій отримав невелике ушкодження на тренуванні, і ми не бачили сенсу випускати його з перших хвилин. Все було сплановано, і ми йшли за задумом.

- Як скоро будуть готові літні новачки і чи слід нам очікувати ще когось?

- Поки трансферне вікно відкрите - все може бути. Крім того, є інтерес до наших гравців і це також мене не може не турбувати, як тренера. Супрягу не побачимо 10-12 днів - була травма після чемпіонату Європи і він відновлюється. Буено тренується всього тиждень. Тому, поки, зрозуміло, будемо покладатися на більш досвідчених хлопців.