Шаран: «З «Динамо» нам потрібно надійно зіграти в захисті»

Динамо Київ 16 Серпня, 21:55 1304
Шаран: «З «Динамо» нам потрібно надійно зіграти в захисті»
Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран поділився своїми очікуваннями від матчу з київським «Динамо» в рамках 5-го туру чемпіонату України.

- Володимире Богдановичу, як налаштовуєте свою команду до поєдинку з «Динамо», з огляду на, що це буде зустріч лідерів першості?

- У нас хороший, позитивний настрій перед цим протистоянням, - сказав Шаран в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua. - Я бачу по хлопцях, що вони тренуються з бажанням. Найголовніше - ніякої психологічної навантаження перед цим матчем у нас немає. Ми розуміємо, проти кого ми будемо грати, і у нас є невеликий запас очок, які ми зуміли набрати в перших чотирьох турах. Тому, повторюся, все добре.

Проте, думаю, у футболістів все ж буде безпосередньо перед грою невеликий «передматчевий мандраж», але це нормально. Напевно, це тому, що ми давно вже не грали в таких поєдинках.

- Багато уваги приділяється теорії перед суботнім матчем?

- Ми розбирали гру «Динамо» на теоретичних заняттях вчора і сьогодні. Буде теорія також і завтра перед від'їздом до Києва. Одним словом, готуємося в звичайному режимі.

- Що потрібно «Олександрії» для того, щоб здобути позитивний результат у зустрічі з «Динамо»?

- Не пропустити (посміхається). Це буде нашим основним завданням на гру. Поки ми ще не вирішили, хто вийде в стартовому складі. На жаль, ми не знаємо, хто саме буде грати у «Динамо», чи буде у них ротація. Я думаю, що буде, оскільки вже в середу у киян дуже важлива гра в Лізі чемпіонів з «Аяксом». Повторюся, в майбутньому матчі нам потрібно зіграти дуже надійно в захисті.

- Гадаю, ви зробили чимало висновків про гру «Динамо» за останні кілька матчів, в тому числі, і з недавніх поєдинків зі «Славією»?

- Безумовно. У «Динамо» хороша команда, організована. Зазначу, що команда Олександра Хацкевича помітно додала в організації гри, особливо, в захисті.

- Кого з футболістів «біло-синіх» ви можете виділити окремо?

- У дуже хорошій формі зараз знаходяться Віктор Циганков і Беньямін Вербич.