Суркіс привітав «Зорю» з виходом у плей-офф раунд Ліги Європи

Динамо Київ 17 Серпня, 20:48 1828
Суркіс привітав «Зорю» з виходом у плей-офф раунд Ліги Європи
На електронну адресу «Зорі» надійшов лист від «Динамо», а саме від президента клубу Ігоря Михайловича Суркіса, в якому він привітав луганську команду з виходом в плей-офф Ліги Європи.

Нагадаємо, що за сумою двох зустрічей луганчани пройшли португальську «Брагу» за рахунок м'ячів, забитих на виїзді.

Пропонуємо вам ознайомитися з текстом листа київського «Динамо»:

Президенту футбольного клубу «Зоря»(Луганськ) Євгену Геллеру

Генеральному директору клубу Сергію Рафаїлову

«Головному тренеру команди Юрію Вернидубу

Дорогі друзі!

Радий привітати луганську «Зорю» із вдалим виступом у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА та виходом до наступного етапу змагань!

У поєдинках із португальською «Брагою» ваша команда показала не лише футбольну майстерність, тактичну грамотність та фізичну витривалість. «Зоря» проявила виняткову волю до перемоги і зуміла повернути на свою користь гру, яка складалася на користь суперника.

Четверта команда України за підсумками минулого сезону подолала четверту команду Португалії, переконливо спростувавши вигадки про низький рівень вітчизняного футболу.

Мені особливо приємно, що цьому успіху сприяли й вихованці академії київського «Динамо», які нині виступають у складі «Зорі».

Бажаю вам не зупинятись на досягнутому і своєю грою у Лізі Європи підвищувати авторитет українського футболу, сприяти зростанню клубного рейтингу нашої країни, приносити радість вашим численним уболівальникам в Україні та за її межами!

Щиро ваш,

Ігор Суркіс».