Прес-конференція Володимира Шарана

Динамо Київ 18 Серпня, 22:35 2365
Прес-конференція Володимира Шарана
Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Олександрії» після матчу із київським «Динамо» (1:0)

- «Динамо» заслужило перемогу, тому що вони зіграли набагато краще, ніж ми очікували. У нас не виходила конструктивна гра. Можливо, через травму Грицука, який повинен був вийти в основі. Тому ми зіграли з трьома півзахисниками захисного плану і притискалися до своїх воріт в обох таймах. У першому таймі в обороні у нас був порядок, але вихід в атаку був жахливий. У таких моментах суперник такого рівня, як «Динамо» дотисне. І він дотиснув після виходу на поле Циганкова. У другому таймі кияни з цим хлопцем показували зовсім інший футбол. Більш креативний. Циганков вирішив результат поєдинку.

В обороні ми зіграли непогано, тому що отримували в Києві то три, то шість м'ячів. Але і радіти одному пропущеному м'ячу я не можу. Самовіддача і бажання були, але хочеться більшого. У першому таймі хлопці були невпевненими у своїх силах.

- Ви розуміли, що ви їдете в Києві в статусі лідера чемпіонату?

- Ми розуміли, що знаходимося на першому місці. Хотів психологічно розвантажити хлопців. Перед «Арсеналом» я піднімав голос на тренуваннях, щоб вони налаштувалися на команду з останнього місця. І хлопці виконували мої установки. З «Динамо» ми навпаки хотіли показати гідну гру. Знали, що суперник буде пресингувати, але конструктиву не було. Дві комбінації за гру в першому і другому таймі, коли Банада міг зрівняти рахунок, це мало для того, щоб досягти результату в Києві. 12 очок - хороший результат. Але хочеться, щоб хлопців виходили і спокійно грали.

- Скоро збірна України буде починати новий ігровий цикл. Як ви вважаєте, Цурикова можна розглядати на позицію лівого захисника в національній команді?

- Він серйозно додав. Його позиція - лівий захисник. При Бацулі він грав лівого півзахисника. Ми розуміли, що вони однопланові гравці. Коли Бацула пішов, то розраховували на Цурикова, як на лівого захисника. Ще у нас є перспективний Стецько. Думаю, Шевченко придивиться до Цурікову, якого давно знають в Києві. Він свого часу виступав за «Динамо». Андрій заслуговує того, щоб його взяли на збір. У нього серйозні показники. Ми робили тестування перед початком чемпіонату. Таких результатів, як у нього, я ще не бачив.

- Про що ви кричали в кінці гри?

- Я кричав, щоб хлопці вище зустрічали динамівців, але розумів, що сили їх залишають. Клас «Динамо» вище. Маємо, що маємо. Претензій до гравців в атаці у мене немає. Випустив Ковальця, тому що він вміє віддати передачу і зачепитися за м'яч. Для цього випустили і Пономаря. Хотіли зрівняти рахунок.