Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич / Володимир Шаран

Динамо Київ 19 Серпня, 14:02 1366
Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич / Володимир Шаран | 19-27
«Динамо» потрібно додавати тут і зараз, адже без голів не буде успіху у Лізі чемпіонів, а «Олександрія» може дозволити собі зволікати і орієнтуватися на оборону.

Це вже більш показово, аніж попередніх чотири матчі «Олександрії». Команда Володимира Шарана здобувала результат, але не вражала грою. Тож матч проти «Динамо» повинен був найперше засвідчити здатність провінційного колективу не просто грати в типовий для середняків футбол проти гранда, а замахнутися на щось більше. Але…

Владимир Шаран (Александрия)

«Олександрія» мала лише один план на гру – відстояти нічию 0:0. Принаймні, активних рухів попереду не простежувалося навіть тоді, коли рахунок став на користь «Динамо». Пропустивши у свої ворота гол, гості не перелаштувалися, створивши всього дві гідні атаки впродовж більш ніж двадцяти хвилин часу. Цього замало для того, аби кидати виклик «Динамо».

З іншого боку, кияни ж теж не вражали. Традиційно вишколена гра підопічних Хацкевича у захисті приносить лише стисле задоволення вболівальникам «Динамо». В атаці у киян як були, так і залишаються проблема. Цього разу залетіло від Циганкова, гол якого нагадав найкращі часи Андрія Ярмоленка у Києві. Але так само могло залетіти і від Банади на 69-й хвилині, коли столичних врятувало те, що Бойко перебував по центру воріт, куди й пробив суперник. Зрівняй тоді рахунок «Олександрія», і тональність післяматчевих розмов була б геть іншою.

Александр Хацкевич (Динамо)

І Олександр Хацкевич, і Володимир Шаран розуміють, в яких компонентах їхнім командам потрібно додавати. Це нормальний робочий процес, на розвиток якого, втім, команди мають різний час і різні умови. «Динамо» потрібно додавати тут і зараз, адже без голів не буде успіху у Лізі чемпіонів, а «Олександрія» може дозволити собі зволікати і орієнтуватися на оборону. Власне, нинішнього рівня команди Володимира Шарана цілком вистачає для потрапляння до першої шістки. Тож ризикувати «Олександрія» точно не буде.