«Аякс» 3:1 «Динамо». Кияни ускладнюють прохід у груповий етап ЛЧ

Динамо Київ 22 Серпня, 23:57 2072
«Аякс» 3:1 «Динамо». Кияни ускладнюють прохід у груповий етап ЛЧ | 19-27
«Динамо» потрібно буде відігравати два м'ячі на «Олімпійському».

Перед початком матчу в Амстердамі букмекери вважали фаворитами господарів, і перші ж хвилини довели перевагу «Аякса». Ще не встигли всі глядачі розміститися на трибунах «Йохан Кройф Арені», як м᾿яч вже побував у воротах Дениса Бойка – на 2-й хвилині відзначився Донні ван де Беек.

Після відкриття рахунку «Аякс» заволодів ігровою перевагою та контролював темп гри, проте кияни зуміли відквитати один м᾿яч. Після подачі кутового Кадар пробив головою в кут воріт, проте воротар «Аякса» на цю спробу зреагував. А ось проти добивання від Томаша Кендзьори залишився безсилим – 1:1.

Проте забити більше виявилося неймовірно складно – голландці демонстрували злагоджену командну гру та не дозволяли суперникам надовго перехоплювати м᾿яч.

Наприкінці першого тайму ігрова перевага «Аякса» втілилася у перевагу в рахунку – господарі забили ще двічі.

На 35-й хвилині Хакім Зіеш пробив з кута штрафного, і м᾿яч після рикошету від Кадара залетів у ворота Бойка. А на 43-й хвилині кияни «загубили» в своєму штрафному майданчику Душана Тадича, який розстріляв володіння динамівського голкіпера.

У перерві Олександр Хацкевич замінив Дениса Гармаша на Володимира Шепелєва, а пізніше - Сидорчука на Че Че. Але така мінімальна ротація ніяк не вплинула на хід гри – «Аякс» продовжував грати першим номером.

Лише в середині другого тайму динамівці активізувалися та почали перевіряти реакцію воротаря «Аякса» Онани.

Втім, і Денису Бойко довелося добре попрацювати, кілька разів відбиваючи потужні удари Хунтелаара. А наприкінці поєдинку «Динамо» від розгромного рахунку після удару Зіеша врятувала поперечина. Більше рахунок в Амстердамі не змінився - 3:1, і прохід «біло-синіх» у груповий етап Ліги чемпіонів перетворюється на складне завдання...