​В'ячеслав Заховайло: «У Києві динамівцям доведеться ризикувати»

Динамо Київ 23 Серпня, 09:36 981
​В'ячеслав Заховайло: «У Києві динамівцям доведеться ризикувати»
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло поділився враженнями від матчу плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між «Аяксом» та київським «Динамо».

— Пропустити три м'ячі в одній грі,- забагато. По суті, програли центр поля, підбори біля своєї штрафної треба контролювати. На мій погляд, Хацкевич пізно замінив Гармаша, його заміна напрошувалася вже на двадцятій хвилині. Взаємодія між лініями не вийшла. Не було компактності в обороні, не виходило швидке перестроювання в атаку. Та й і Бойко нас сьогодні не виручив.

Перший тайм дав багато інформації. Кендзьору терзали на фланзі один в один. У цій ситуації повинен був допомагати Циганков, або за темпом хтось з опорної зони. Але, на жаль, з підстраховкою партнерів у киян не вийшло.

Молодці, що змогли забити. Стандарти були небезпечні у виконанні «Динамо», видно, що цьому аспекту приділяється багато уваги. Гол був забитий з награної комбінації. Цей «Аякс» стоячи не обіграєш, у Києві доведеться ризикувати. Я вірю, що «Динамо» це зробить.

Програвати завжди неприємно, от, на підставі цього — критика заслужена», — написав Заховайло у своєму профілі в Facebook