Дейлі Блінд: «Ми хотіли схопити «Динамо» за горло, і ми це зробили»

Динамо Київ 23 Серпня, 17:43 1078
Дейлі Блінд: «Ми хотіли схопити «Динамо» за горло, і ми це зробили» | 19-27
Гравець «Аякса» Дейлі Блінд прокоментував перший матч плей-офф кваліфікації ЛЧ проти «Динамо» (3:1).
«Атмосфера на стадіоні була справді прекрасною. Стадіон вибухав при кожному нашому забитому м'ячі. Ми були заряджені з першої хвилини, маючи таку підтримку. Ми хотіли схопити «Динамо» за горло, і ми це зробили.
Ми вийшли з роздягальні на другий тайм з думкою, що матч ще не закінчений. Ми вирішили грати трохи більше компактно, але все одно були ближче до рахунку 4:1. У Києві ми також хочемо забити.
Я намагаюся дати зрозуміти футболістам без досвіду виступів у ЛЧ, що іноді потрібно зіграти простіше і просто вибити м'яч в аут, не дивлячись на бажання вболівальників побачити красивий футбол, адже головне - це результат, особливо в такому турнірі», - сказав Блінд.