Тальяфіко: «Динамо» могло забити вдруге, і тоді була б зовсім інша ситуація»

Динамо Київ 23 Серпня, 18:07 1250
Тальяфіко: «Динамо» могло забити вдруге, і тоді була б зовсім інша ситуація» | 19-27
Захисник «Аякса» Ніколас Тальяфіко прокоментував гру проти київського «Динамо» у Лізі чемпіонів.
«Це була складна гра, але у першій половині ми грали дуже добре. Шкода, що Динамо також забило гол, але ми забили три, тому ми здобули хороший результат. Ми хочемо вийти в груповий етап Ліги чемпіонів. Ми близькі до цього, але поки не зовсім впевнені.

Я трохи здивований тим, що ми не забили більше голів. Динамо могло забити вдруге, і тоді була б зовсім інша ситуація. Але в цілому ми добре зіграли. У Києві буде дуже нелегко, але нам просто потрібно грати в свій футбол.

Матч видався дуже інтенсивним, коли я вперше подивився на годинник, то вже було зіграно 35 хвилин. Після перерви ми грали більш розслаблено, я не знаю, чому так сталося. Рахунок був на нашу користь, і ми трохи втомилися. Але ми повинні були продовжувати чинити тиск. Це не повинно повторитися в Києві. Якщо заб'ємо гол, то, думаю, ми пройдемо у Лігу чемпіонів.

Жовта картка? Я намагаюся передати свою пристрасть команді, але іноді за це карають. Найголовніше, що ми виграли. Сподіваюся, що я зможу поїхати в Київ, незважаючи на дискваліфікацію. Мені дуже складно дивитися матч по телевізору», – цитує Тальяфіко ajaxlife.nl.